Novinka Akcia

Okrúhly ohrievač, žltá farba, 4l | APS, 12336

12336


 • 395,64 € s DPH 329,70 € bez DPH 356,08 € s DPH 296,73 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  356,08 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 175 mm
priemer 305 mm
objem 4 l
materiál: nerezová oceľ, sklo
farba: žltá
vrátane pokrievky: Áno
tvar: okrúhly
trieda nerezovej ocele: 18/8

Okrúhly ohrievač, žltá farba, 4l | APS, 12336 - Popis produktu

Okrúhly ohrievač z nerezovej ocele 18/8 v žltej farbe. Sada obsahuje: oceľové výhrevné teleso s objemom 8 litrov, okrúhlu vložku s objemom 4 litre z nerezovej ocele, voľne plávajúce veko so sklom. Ohrievač má navyše dno umožňujúce ohrev na indukčných varných doskách. Možno použiť v hotelových bufetoch, reštauráciách a cateringu.

Okrúhly ohrievač, žltá farba, 4l | APS, 12336 - Recenzie zákazníkov

Okrúhly ohrievač, žltá farba, 4l | APS, 12336 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Okrúhly ohrievač, žltá farba, 4l | APS, 12336 - product.attachment

Vhodné pre Okrúhly ohrievač, žltá farba, 4l | APS, 12336

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím