Novinka Akcia

Okrúhly ohrievač, červená farba, 4l | APS, 12337

12337


 • 395,64 € s DPH 329,70 € bez DPH 356,08 € s DPH 296,73 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  356,08 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 175 mm
priemer 305 mm
objem 4 l
materiál: nerezová oceľ, sklo
farba: červená
vrátane pokrievky: Áno
tvar: okrúhly
trieda nerezovej ocele: 18/8

Okrúhly ohrievač, červená farba, 4l | APS, 12337 - Popis produktu

Okrúhly ohrievač z nerezovej ocele 18/8. Sada obsahuje: oceľový ohrievač s objemom 8 litrov, oceľová, nerezová vložka s ojemom 4 litrov, z nerezovej ocele, voľne plávajúce veko so sklom. Ohrievač má navyše dno umožňujúce ohrev na indukčných varných doskách. Možno použiť v hotelových bufetoch, reštauráciách a cateringu.

Okrúhly ohrievač, červená farba, 4l | APS, 12337 - Recenzie zákazníkov

Okrúhly ohrievač, červená farba, 4l | APS, 12337 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Okrúhly ohrievač, červená farba, 4l | APS, 12337 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Okrúhly ohrievač, červená farba, 4l | APS, 12337

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím