V kategórii príslušenstvo k hrncom na Gastromania.sk nájdete okrem iného náhradné diely ako je tesnenie, ventil, zátka do hrnca alebo ukazovateľ hladiny omáčky. Jedná sa o tovar, ktorý je možné u hrnca vymeniť a tým predĺžiť jeho životnosť. Náhradné diely odstraňujú slabé miesta gastronomických výrobkov, udržujú ich dlhšie použiteľné a hygienické. Odpadá tým aj nutnosť nákupu nových hrncov, vďaka tomu firma zníži náklady. Pokiaľ v našej ponuke nenájdete diel pre konkrétny model hrnca alebo panvice, neváhajte sa na nás obrátiť.

Čítať viac >

Ventil na hrniec: náhradný diel, ktorý sa oplatí mať po ruke

Ventily uľahčujú každodennú prácu v gastronómii, ale spravidla len dovtedy, kým sa opotrebujú. Ide o spotrebný materiál, hoci sú konštrukčne jednoduché, čoskoro sa zničí. Môže sa napríklad zlomiť páka, oddeliť tesnenie a upchať vnútorný priestor. Bez riadneho a pravidelného čistenia stráca toto príslušenstvo k hrncom svoju hygienickosť. Dlhodobo používaný, opotrebovaný alebo poškodený ventil je preto vhodné vymeniť. A najlepšie je mať ho v zálohe, aby bolo možné problém vyriešiť okamžite, bez nervov a bez nutnosti vyraďovať všeobecne funkčný hrniec z prevádzky. Náhradný ventil môže predĺžiť životnosť hrnca, čo ušetrí firme peniaze.

Náhradný ventil je náhradný diel, ktorý sa hodí pre určité značky/modely riadu, ale niekedy funguje aj pre iné vďaka zhodnému priemeru, spôsobu montáže atď. Ak ste si zakúpili konkrétny výrobok a nemôžete k nemu nájsť vhodný ventil, kontaktujte nás a Vám poradíme a pokúsime sa ho nájsť.

Náš sortiment zahŕňa okrem iného obľúbený náhradný ventil pre hrniec Tom-Gast P1-2111-40 a P1-2111-001.

Tesnenie hrnca: dlhšia životnosť vášho tlakového hrnca

Okrem náhradných ventilov sme pre vás pripravili aj ďalšie príslušenstvo k hrncom, ako sú tesnenie pre gastro hrnce. Gastro hrnce na varenie nie je nutné vždy meniť, niekedy stačí ich vymeniť tesnenie, alebo osadiť novým ventilom a namiesto niekoľkých stoviek tak minúť pár korún. Pokiaľ máte problémy s tlakovým hrncom, parným hrncom alebo iným tesniacim riadom, neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov. V odbore sa pohybujeme už mnoho rokov, takže vám opravíme a namontujeme náhradné diely, prípadne vám pomôžeme vybrať nové, iné výrobky, ktoré vydržia dlhšie.

Na stránkach Gastromania.sk ponúkame kompletné vybavenie pre Vašu kuchyňu. Neváhajte si teda pozrieť zvyšok nášho sortimentu. Nákup všetkých potrebných produktov na jednom mieste Vám ušetrí čas, nervy aj peniaze.