Špičkové gastronádoby GN – polypropylénové

V tejto kategórii produktov nájdete kontajnery GN najvyššej kvality – polypropylénové (plastové), ktoré sú k dispozícii vo všetkých veľkostiach. Tieto výrobky sú ideálne na skladovanie a prepravu potravín. Možno ich použiť v reštauráciách, baroch, cateringových podnikoch, jedálňach a stravovacích zariadeniach, ale aj v ďalších miestach a gastronomických prevádzkach. Ponúkame polypropylénové GN kontajnery v mnohých rôznych variantoch, takže sme presvedčení, že každý z našich zákazníkov nájde produkt, ktorý splní všetky jeho očakávania!

Čítať viac >

Gastronádoby GN – polypropylénové na skladovanie a prepravu potravinárskych výrobkov

Pri rozhodovaní o nákupe polypropylénových gastronádob GN je potrebné zvážiť niekoľko dôležitých aspektov, ktoré vám rozhodne uľahčia výber. Prvá z nich je samozrejme veľkosť krabice, tj jej výška, šírka, dĺžka a objem. Vďaka intuitívnemu a ľahkému vyhľadávaniu, ktoré sa nachádza nad produktmi, ľahko nájdete články, ktoré vás zaujímajú. Ďalšou dôležitou otázkou je veľkosť GN. Ponúkame polypropylénové nádoby: GN 2/3 (354 × 325 mm), GN 1/1 (530 × 325 mm), GN 1/2 (325 × 265 mm), GN 1/3 (325 × 175 mm), GN 1 /4 (265 × 162 mm), GN 1/6 (176 × 162 mm) a GN 1/9 (176 × 108 mm).

Polypropylénové gastronádoby GN v sortimente Gastromania.sk

V našej ponuke nájdete nielen kvalitné polypropylénové GN gastronádoby, ale aj ďalšie zariadenia, príslušenstvo a pomôcky pre profesionálnu gastronómiu, ktoré potešia svojou odolnosťou a výkonom. Zameriavame sa na najvyššiu kvalitu našich výrobkov, a preto od začiatku spolupracujeme s najlepšími výrobcami (vrátane STALGAST, ARAVEN, APS, CONTACTO a HENDI). Je pre nás zárukou, že výrobky z nášho sortimentu splnia všetky vaše očakávania.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pochybností Vás srdečne pozývame, aby ste nás kontaktovali priamo – radi vám všetko zodpovieme!