Cena bez DPH: 6013,00€
Cena s DPH: 7215,60€
Dostupnosť: 40 dní
Náklady za dopravu: od 0,00€
V košíku

Ak máte otázku, kontaktujte nás!

+420 593 035 134 info@gastromania.sk Naša zákaznícka zóna je Vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 - 16:00
Informácie:
dĺžka 950 mm
šírka 545 mm
výška 800 mm
materiál: nerezová oceľ
napätie: 400 V
príkon: 11.1 kW
max. teplota: 400 °C
počet komôr: 2 ks
váha: 108 kg
dĺžka komory: 710 mm
šírka komory: 355 mm
výška komory: 195 mm
napájanie: elektrické
presklené dvere: áno
displej: áno
programátor: áno
počet pizz: 6 ks

Dvojkomorová pec na pizzu, 1 delená komora, 6x pizza 35 cm, komory o rozmeroch 710x355x195 mm | PIZZA MASTER, CounterTop 352ED-1DW - Popis:

Dvojkomorová pec na pizzu CounterTop® s rozmermi 950x545x800 mm je tým najlepším riešením pre reštaurácie, bary, hotely, kaviarne, čerpacie stanice, samoobsluhy a ďalšie výdajné miesta jedál i pre individuálnych zákazníkov. Vďaka optimálnemu rozloženiu tepla a plne elektronicky nezávislej regulácii teploty v hornej a dolnej zóne umožňuje rýchlejší a rovnomernejší proces pečenia nielen pizze, ale aj všetkých druhov potravín. Funkcia Turbo-start okamžite zahreje pec a dvojitý časovač s alarmom umožňuje nastaviť čas pečenia ručne alebo automaticky pre všetky pečenia stlačením jediného tlačidla. Pec vybavená 2 komorami. Okrem toho, môžete ďalej 1 komoru rozdeliť umiestnením ďalšej šamotovej dosky a výhrevného článku. Šamotová doska je vyrobená zo špeciálnej prírodnej hliny s jemnou štruktúrou (vytvárajúce malý prúd vzduchu pod pizzou), starostlivo vypálená pre dosiahnutie optimálnej pevnosti a pórovitosti. Pece majú mimoriadne odolné a ľahko otvárateľné dvere s priestranným sklom a halogénovým osvetlením každej komory. Povrch vyrobený z nerezovej ocele je lesklý a leštený, spoje, ako sú skrutky a nity, sú takmer neviditeľné, čo peciam dodáva atraktívny vzhľad. Navyše pec CounterTop® je vybavená digitálnym displejom, termostatom a funkciou Turbo-štart a funkcií Servis
- Voliteľné vybavenie (za príplatok):
- Farby Royal Gold alebo Phantom Black z leštenej nerezovej ocele
- Možnosť prevedenia vo verzii umožňujúcej napájanie na lodiach alebo jachtách.
- Špeciálna verzia 500 °C/932 F° umožňujúca pečenie špeciálnych druhov pizze, ako je Napoli, pečivo alebo iné výrobky, ktoré vyžadujú veľmi vysoké teploty pečenia.
- Veľmi praktická základňa z nerezovej ocele, ktorá uľahčuje umiestnenie každej pece countertop. súčasťou štandardnej výbavy sú dve vodiace koľajnice a kolesá s brzdou. Podstavec má hladký povrch na jednoduché čistenie. Ďalšie extra vybavenie môžu byť vodiace koľajnice.
Dvojkomorová pec na pizzu, 1 delená komora, 6x pizza 35 cm, komory o rozmeroch 710x355x195 mm | PIZZA MASTER, CounterTop 352ED-1DW - Recenzie:
Len zákazníci, ktorí si daný tovar zakúpili môžu pridať recenziu.
Dvojkomorová pec na pizzu, 1 delená komora, 6x pizza 35 cm, komory o rozmeroch 710x355x195 mm | PIZZA MASTER, CounterTop 352ED-1DW - Vrátenie a reklamácia:

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy