Vybavenie na pizzu a pece na pizzu Pizza Master

Pizza Master je švédska značka, ktorá sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných doplnkov a vybavenia pre vybavenie pizzerie, vrátane pece na pizzu. Výrobcom značky je BakePartner®, ktorého cieľom je navrhnúť a vyrobiť najlepšie zariadenia na pečenie pizze, ktoré vám umožní získať maximálne množstvo chuti. Pece na pizzu Pizza Master Vám umožní pripraviť perfektnú pizzu, ktorá sa rozpustí v ústach a poteší každého spotrebiteľa! Receptom na ich úspech je použitie najlepších materiálov a surovín dostupných na trhu, ako aj moderných technológií a originálnych riešení. Výsledkom ich aktivít sú prvotriedne pece na pizzu a ďalšie inovatívne zariadenia na vybavenie pizzerie.

Čítať viac >

Pece na pizzu Pizza Master

Čo odlišuje pece na pizzu Pizza Master od svojich konkurentov? Po prvé, účinnosť, vďaka ktorej je každodenná práca v kuchyni oveľa efektívnejšia a rýchlejšia. Pece na pizzu tejto spoločnosti sú k dispozícii v mnohých rôznych variantoch, takže každý nájde správne vybavenie, ktoré dokonale zapadá do ich gastronomických priestorov. Pece na pizzu Pizza Master majú tiež spoločné vlastnosti. Prvý? Presný a presný dizajn – s dôrazom na najmenšie detaily. Ešte niečo? Každá rúra distribuuje teplo rovnomerne vo vnútri spotrebiča, takže pizza bude vždy dokonale pečená.

Vybavenie pre pizzérie Pizza Master

Pizza Master nie je len o peciach na pizzu! Spoločnosť ponúka aj ďalšie vybavenie a príslušenstvo, ako sú podstavce pod pecami na pizzu alebo podstavce s podstavcom pre rúry. Všetky tieto výrobky sú dokonale vhodné pre menšie aj väčšie gastronomické podniky. Garantujeme, že nákup vybavenia od Pizza Master určite zabezpečí, že budete nadšení! Srdečne vás pozývame, aby ste sa oboznámili s ponukou nášho Gastromania.sk obchodu, ktorý zahŕňa široký výber produktov tejto značky.