Lúpače zeleniny

Lúpače zeleniny sú jedným z nevyhnutných doplnkov, ktoré by nemali chýbať v žiadnom stravovacom zariadení. Škrabky na zeleninu sú vhodné pre reštaurácie, jedálne, mliekarne, cateringové spoločnosti, hotely a ďalšie profesionálne stravovacie zariadenia. Škrabky na zeleninu urýchľujú a uľahčujú každodennú prácu v kuchyni. Mechanické škrabky na zemiaky sú obľúbené najmä u reštauratérov. V našom sortimente nájdete aj stroje na lúpanie cibule, profesionálne separátory šupiek a náhradné diely pre lúpačky – sitá, brúsne základové dosky, bočné prvky, nožové kotúče a mnoho ďalších.

Čítať viac >

Profesionálne stroje na lúpanie zeleniny

Všetky lúpače zeleniny z našej ponuky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Vyznačujú odolnosťou a pevnosťou. Vydrží mnoho rokov, a to aj pri intenzívnom používaní. Škrabky na zeleninu sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, materiál veľmi často používaný v gastronómii, ktorý je odolný voči korózii poškodenia.

Kde zakúpite stroje na lúpanie zeleniny?

Stroje na lúpanie zeleniny nájdete v sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk! Všetky naše výrobky sú vybraný gastronomický tovar, ktorý môžu používať profesionáli aj amatéri. Pozývame Vás, aby ste si prezreli našu ponuku a kontaktovali náš tím! Odpovieme na všetky otázky a navrhneme Vám najlepšie riešenie!!