Gastronádoby

Nerezové gastronádoby

Kategória Gastronádoby | GASTROMANIA.SK zahrňuje širokú ponuku gastronádob vyrobených z nerezu, pokykarbonátu a keramiky. Vhodné do vašej reštaurácie i catering a jednálňu.

Gastronádoby využívajú všetci profesionáli v obore

Gastro nádoby patria k základnej výbave každej profesionálnej kuchyni a sú už roky s obľubou využívané vo všetkých typoch gastro zariadení. Hodia sa nielen na varenie, pre profesionálne konvektomaty a pece, trúby na pečenie, výdajne vodných kúpeľov, ale aj pre prepravné termoboxy, chladničky a pre regály v skladoch. Skrátka, sú ideálnou nádobou pre profesionálne varenie, pre prepravu či skladovanie jedál. Gastrošky, ako sú ľuďmi z oboru s obľubou nazývané, tiež významne prispievajú k navýšeniu efektivity práce. Stačí si len všetko dobre naplánovať a vo väčšine prípadov nemusíte už hotové pokrmy prekladať z jednej nádoby do druhej. Ďalšou výhodou, ktorú gastronádoby vareniu prinášajú, je aj možnosť jednotlivé nádoby stohovať na seba. Dobre do seba zapadajú, ušetria významne priestor a minimalizujú pády.

Výrobca
Cena netto
od do
Náter
Rozmer GN
Materiál
Farba
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Výška
od do
Objem
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím