Elektrické konvektomaty

Gastromania.sk je moderný internetový obchod, ktorý predáva inovatívne vybavenie, stroje, pomôcky a príslušenstvo pre gastronómiu, ktoré sa budú hodiť do profesionálnej kuchyne a domácnosti. Naša ponuka je určená ako profesionálom, tak aj individuálnym zákazníkom. Všetky výrobky, ako sú elektrické konvektomaty boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov, čo je zárukou ich trvanlivosti a pevnosti. Naše elektrické konvektomaty sú odolné voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov, ako je voda, vlhkosť alebo vysoké teploty, rovnako ako voči mechanickým zraneniam – nárazom a pádom.

Čítať viac >

Elektrické parné konvektomaty

Elektrické parné konvektomaty, ktoré sú v našom sortimente, boli vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ako je nerezová oceľ. Ide o surovinu veľmi často používanú v stravovacom priemysle, a to všetko vďaka svojim vlastnostiam, ako je antikorózna ochrana. Nerezová oceľ sa veľmi ľahko čistí, čo šetrí veľa času.

Profesjonalné elektrické parné konvektomaty

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili so sortimentom nášho obchodu Gastromania.sk! Naše elektrické konvektomaty sú k dispozícii v rôznych variantoch, takže každý z vás nájde presne tie zariadenia, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Odporúčame vám kontaktovať priamo náš tím – navrhneme vám najlepšie riešenie!