Kvalitná čokoláda Callebaut

Callebaut je oryginálna chutná čokoláda, ktorá ohromila cukrárov z celého sveta. Bola vyrobená švajčiarskou spoločnosťou Barry Callebaut, ktorá vznikla v roku 1996. Po celom svete firma vlastní viac ako 50 výrobných závodov, kde zamestnáva viac ako 10 000 zamestnancov. Vyrába predovšetkým výrobky z čokolády a kakaa s intenzívnou, hlbokou a zamatovou chuťou. Čokoláda Callebaut je produktom, ktorý má množstvo využití a preto kuchári po celom svete ju zbožnujú. Vďaka tomu, že Barry Callebaut používa moderné technológie a používa výrobky najvyššej kvality, čokoláda Callebaut je prémiový produkt.

Čokoláda Callebaut – čo je na nej zvláštne?

Hlavne je to mimoriadne skvelá chuť, ktorú nemožno porovnávať so žiadnou inou! Výrobok je možné použiť na nalievanie pečenia, dáva im chuť, výrobu krémov, tvarovanie figúrok, prípravu polevy, postrek, kropenie dekorácií a ďalšie! V našom sortimente čokoláda Callebaut je dostupná v zaujímavých chutiach, a preto sme si istí, že uchváti každého! Ponúkame čokolády Callebaut: ružové, karamelové, tmavé, biele, mliečne, aromatizované, vegan a mnoho ďalších! Výrobky sú balené v baleniach rôznych hmotností, najväčšia z nich je až 25 kilogramov!

Čokoláda Callebaut v Gastromania.sk!

Odporúčame vám, aby ste sa bližšie zoznámili s našou ponukou, ktorá zahŕňa nielen čokolády Callebaut, ale aj ďalšie vysoko kvalitné potraviny, doplnky, nábytok, spotrebiče a gastronomické pomôcky. Pre našich zákazníkov sme pripravili atraktívne ceny, preto u nás kupujú profesionáli, ale aj amatéri varenia. Pokiaľ máte akékoľvek otázky, ktoré sa týkajú nášho sortimentu, kontatujte tím Gastromania.sk: radi rozptýlime všetky pochybnosti! Prajeme vám príjemné nakupovanie!