Varná technológia

Varné linky LOZAMET

Varná technika

Na získanie vhodných chuťových vlastností: vôňe, vzhľadu, konzistencie, chute, sú potraviny tepelne spracovávané. Preto sú naozaj nutnou súčasťou každej gastronomickej prevádzky kvalitné termické prístroje. V Gastromania.SK máme pripravený široký výber vynikajúcich gastro technológií.
Termické stroje sú základom každej gastro prevádzky, profi kuchyne, reštaurácie a potravinárskej prevádzky pre priemyslové spracovanie potravín (mäsiarstvo, udenárstvo, mliekárenský priemysl a konzervácia ovocia). Okrem toho medzi zariadeniami k tepelnému spracovaniu patria: profesionálne sporáky a variče, pečiace rúry, mikrovlné rúry, veľkokapacitné pece, gastro fritézy, grilovacie dosky, výrobníky teplej vody a variče cestovín, multifunkčé udiarne, grily na gyros a kebab, stroje na prípravu palaciniek, stroje na pečenie vaflí, topinkovače a toustovače, toastery a salamandery a tiež panvice výklopné.

Výrobca
Cena netto
od do
Napätie
Povrch
Napájanie
Rozmer plechu
Rozmer GN
Materiál
Napájanie horákov
Napájanie rúry
Farba
Druh plynu
Dĺžka
od do
Šírka
od do
Výška
od do
Priemer
od do
Objem
od do
Dĺžka komory
od do
šírka komory
od do
Výška komory
od do
Príkon
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.