Všetky kategórie v sekcii Pečiace rúry

Profesionálne gastronomické pece

Gastronomické pece sa označujú ako základné vybavenie kuchyne, vďaka čomu nemôže chýbať v žiadnej kuchyni. Toto viacúčelové zariadenie vám umožňuje piecť jedlá, ako je mäso, dezerty a mnoho ďalších. Je to nenahraditeľné zariadenie pre každú kuchyňu v reštaurácii, bare, kaviarni, hoteli, pekárni, cukrovinkách a v neposlednom rade spoločnosti ponúkajúce stravovanie. . Výrobky, ktoré sú zahrnuté v našej ponuke, ako sú pece pre gastronómiu, sa vyznačujú vysokou trvanlivosťou, trvanlivosťou a ďalšími funkciami, ktoré výrazne uľahčujú prácu. Garantujeme, že vybavenie zakúpené v našom internetovom obchode Gastromania.sk bude pre vás zložené po mnoho rokov.

Čítať viac >

Pece pre gastronómiu

Náš internetový obchod spolupracuje s najlepšími výrobcami na trhu, ktorí ponúkajú profesionálne pece pre gastronómiu , ako aj ďalšie inovatívne vybavenie. A títo výrobcovia zahŕňajú KROMET, BARTSCHER, HENDI, EGAZ, NEUMARKER alebo REDFOX. Zariadenia týchto spoločností patria medzi najlepšie zariadenia dostupné na trhu a spĺňajú aj požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. V našej ponuke máme rúry v rade 700 s možnosťou vstavaných, voľne stojacich pecí, teplovzdušných pecí, zariadení na prípravu knedlí, pekárenských pecí s parou, sušičiek surovín, rúr s nízkou teplotou alebo iného špeciálneho vybavenia, ktoré sa používa na tepelné spracovanie jedál.

Pece pre gastronómiu

Pozrite sa na náš široký sortiment na Gastromania.sk, kde nájdete aj jedinečné vybavenie, ako sú pece pre gastronómiu. K dispozícii sú aj ďalšie zariadenia, príslušenstvo vhodné pre gastronómiu, vďaka čomu je možné komplexne vybaviť profesionálnu kuchyňu. Ak v našej ponuke nenájdete gastronomickú rúru, ktorá nespĺňa všetky vaše požiadavky, obráťte sa na našich zamestnancov, ktorí vám pomôžu s výberom. Odporučíme vám takéto zariadenie, ktoré je najvhodnejšie pre vaše zariadenie a spĺňa aj vaše požiadavky. Pracujeme od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00, v tejto chvíli sme vám vždy k dispozícii.