UYAR je jedným z technologických lídrov vo výrobe kebabových nožov. Už v roku 2005 implementovali magnetický spínač a automatický program pre elektrické donorové nožičky. Od tej doby spoločnosť ponúka inovatívne a bezkonkurenčné riešenie pre profesionálov, ktorí sa každý deň osvedčia v gastronómii. O ich umu a mimoriadnej kompetencii pri výrobe elektrických nožov na kebab svedčí mnoho zapísaných úžitkových vzorov a patentov.

Čítať viac >

Precíznosť, kvalita, robustnosť a spoľahlivosť donorových nožov je zaručená neustálym vývojom a výrobou vysoko kvalifikovaných pracovníkov a najnovšími technológiami v centre Technologický UYAR v Halle/Vestfálsko, Nemecko.

Kebabové nože, rad S UYAR S120, UYAR S150 a UYAR S180, ktoré boli vyvinuté spoločnosťami UYAR v roku 2006 a od tej doby boli vyrábané vo vlastnej továrni v Halle vo Vestfálsku, boli exkluzívne predávané od roku 2007 do začiatku roku 2022 lídrov na trhu kebabových grilov POTIS GmbH & CO. KG ako výhradný predajný partner, exkluzívne pod vlastnou značkou.

Vzhľadom na predajnú politiku sa spoločnosť UYAR rozhodla, že ako tvorca a originálny výrobca kebabových nožov UYAR S-Class UYAR S120 Plus, UYAR S150 Plus a UYAR S180 Plus - tieto nože budú k dispozícii pre nepretržitý predaj pod značkou UYAR spolu s exkluzívnou ponukou služieb známych od roku 2007 a jedinečná kvalita. Produkty, ktoré ponúkajú, sú vysoko kvalitné “Made in Germany”.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam s výrobou modelov triedy S môže Uyar zaručiť vysoký štandard kvality a konkurencieschopnosti. Spoločnosť zaručuje dostupnosť náhradných dielov pre všetky modely a ponúka servis. To zahŕňa aj modely triedy S pre spoločnosť POTIS GmbH & Co. KG od roku 2007 do roku 2022.

Nové, vylepšené donorové nože iCut sú vysoko kvalitné alternatívy k známym kebabovým nožom na trhu. Modely UYAR iCut majú podobné nastavenie rezu, čo zaručuje snadnější a plynulé rezanie. Všetky modely iCut sú magnetickým spínačom odolným proti opotrebovaniu, sú uľahčené a sú napájané kompaktným elektronickým zdrojom. Môžete si vybrať medzi troma typmi rukovätí (rovná rukoväť, ergonomická rukoväť a pištoľová rukoväť) a tromi rôznymi stupňami výkonu (Basic Line, Master Line a Premium Line).

Široká škála produktov zaisťuje správne profesionálne kebabové nože pre každé použitie. Rôzne úrovne výkonu zabezpečujú bezdrôtový prenos energie na spracované maso. Dokonca aj základný model Basic Line ponúka výkon, vyššiu bezpečnosť, menšie opotrebovanie a menej porúch zariadení porovnateľných s konkurenčnými produktmi.