Kuchynské vybavenie UNOX

“Verím, že úspešné podnikanie je vedou i vášňou,” povedal Enrico Franzolin, zakladateľ značky UNOX, ktorý je jedným z lídrov na trhu a zaoberá sa výrobou profesionálneho gastronomického zariadenia. Spoločnosť bola založená v roku 1990 a prvým prezentovaným výrobkom bol konvektomat na pečenie zmrazených croissantov a chleba. Spoločnosť UNOX použil technológiu AIR.MaxiTM, ktorá zaručuje dokonalú distribúciu vzduchu vďaka použitia viac ventilátorov. Spoločnosť kladie veľký význam na pravidelnú a neustálu optimalizáciu svojich výrobkov, ktoré sú neustále modernizované a vybavené novými funkciami. UNOX používa pri výrobe moderné zariadenie, ktoré im umožňuje vyrábať efektívne a stále modernejšie pece, ktoré sú vhodné do akejkoľvek profesionálnej kuchyne – v reštaurácii, bare, jedálni, hotelovej kuchyni, pizzerii a v ďalších gastronomických zariadeniach. V súčasnej dobe má UNOX obchodné oddelenie v 34 krajinách. Distribuuje svoje výrobky až v 130 krajinách.

Čítať viac >

Konvektomaty UNOX

Najobľúbenejšími výrobky spoločnosti UNOX sú konvektomaty, ktoré sú k dispozícii v mnohých formách a variantoch, takže každý môže nájsť optimálne riešenie pre svoje gastronomické zariadenia. Tieto konvektomaty umožňujú efektívnu a rýchlu prípravu pokrmov pre zákazníkov. Ide o výrobky, ktoré výrobca odporúča hotelom, jedálňam a ďalšiemu profesionálnemu gastronomickému zariadeniu. Väčšina výrobkov je vybavená intuitívnymi panelmi, ktoré umožňujú jednoduché a rýchle ovládanie. Čím sa tieto pece odlišujú je systém AIR.MAXi, ktorý zaručuje dokonalú distribúciu vzduchu a tepla vo vnútri varnej komory. Použitie viac ventilátorov so spätným chodom zaisťuje perfektnú rovnomernosť teploty na všetkých poschodiach, v každej gastronádobe. Každý konvektomat je vyrobený z najkvalitnejších materiálov odolných voči mechanickému poškodeniu, korózii, škodlivým vonkajším faktorom a vysokej teplote, tým nám vydrží mnoho, mnoho rokov. Väčšina konvektomatov je vybavená systémom Rotor.Klean, ktorý umožňuje automatické čistenie, a navyše majú tiež špeciálnu nadrž na čistiace prostriedky.

Pekárenské pece UNOX

Vo svojej ponuke má spoločnosť tiež mnoho pomôcok a príslušenstva, ktoré sú veľmi vhodné pri každodennej práci v kuchyni. Medzi ne patria okrem iného: rošty, plechy na pečenie, hliníkové plechy, rošt na prípravu hranoliek alebo podstavec pod pec. V našom obchode tiež nájdete profesionálne umývacie prostriedky UNOX, ktoré vám pomôžu udržiavať konvektomat čistý a v dobrom stave. Ak máte záujem o pece UNOX alebo ostatné výrobky tejto spoločnosti, zoznámte sa s ponukou v našom obchode Gastromania.sk.