Všetky kategórie v sekcii Tenderizéry

Špičkové mlynčeky na mäso pre profesionálov

Ak chceme, aby naše stravovacie zariadenie fungovalo efektívne a rýchlo, je kľúčovým prvkom nielen kvalifikovaný personál, ale aj profesionálne vybavenie kuchyne. Základným vybavením sú mlynčeky na mäso. Tento prístroj sa používa v reštauráciách, baroch, jedálňach, školách, škôlkach, cateringových spoločnostiach a ďalších stravovacích zariadeniach, ktoré si potrpia na špičkovú kvalitu!

Čítať viac >

Na čo sa používajú mlynčeky na mäso?

Mlynčeky na mäso sú pomocníkom pri každodennej príprave jedla. Umožňujú presnú a rýchlu prípravu mäsa, ktoré je následne tepelne spracované. Za pomocou mlynčekov na mäso pripravíte všetky druhy mäsa, napríklad hydinové rezne alebo bravčovú bábiku. Sú univerzálne a vďaka špeciálnym vymeniteľným nástavcom môžete spôsob mletia prispôsobiť svojim potrebám.

Oplatí sa investovať do mlynčekov na mäso?

Pokiaľ sa v danom stravovacom zariadení pripravujeme mäsové pokrmy a chceme uľahčiť prácu personálu, potom je investícia do mlynčekov na mäso tým najlepším riešením! Naše prístroje neabsorbujú chute a pachy a sú úplne bezpečné (spĺňajú všetky normy, ktoré povoľujú ich styk s potravinami). Mlynčeky na mäso sú vhodné aj pre domácnosti.

Mlynčeky na mäso v mnohých rôznych variantoch na Gastromania.cz

Pozývame Vás, aby ste si prezreli našu ponuku! Každý z našich mlynčekov na mäso splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov! V prípade akýchkoľvek otázok sa prosím obráťte na tím Gastromania.cz. Radi zodpovieme všetky Vaše otázky!