Akcia

Vákuová balička, komora: 310x280x85 mm | HENKELMAN, MINI JUMBO

MINI-JUMBO


 • 1560,90 € s DPH 1290,00 € bez DPH 1233,11 € s DPH 1019,10 € bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 3 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 330 mm
Šírka 450 mm
výška 295 mm
príkon 0.3 kW
napätie: 230 V
dĺžka komory 280 mm
šírka komory 310 mm
výška komory 85 mm
počet líšt 1 ks
dĺžka líšt 280 mm
materiál: nerezová oceľ, polykarbonát
displej: Áno

Vákuová balička, komora: 310x280x85 mm | HENKELMAN, MINI JUMBO - Popis produktu

Balička MINI JUMBO je profesionálne zariadenie na vákuové balenie holandskej firmy Henkelman – svetového lídra v produkci vakuových baličiek. Slúži k baleniu potravinových produktov ako: mäso, ryby, údeniny, syry, ovocie a zelenina, umožňuje značné predĺženie spotrebnej doby bez straty organoleptických vlastností (produkty nevysychajú, nestrácajú arómu). Ideálne k vareniu metódou sous-vide (varenie vo vákuovom obale). Vakuové baličky môžu byť použité k baleniu priemyslových produktov ako: liečivá, látky atď. Dokonale zabezpečujú produkty pred vlhkosťou, prachom a vzduchom. Séria JUMBO je líniou rýchlych a solídnych stolných baličiek určených malým gastronomickým podnikom, rešrauráciám, obchodom a cateringom. Elektronicky ovládána balička MINI JUMBO so samostatnou zvarovacou lištou dĺžky 280 mm je vybavená vákuovou pumpou značky Busch s výkonom 4 m³/h, ktorá dosahuje 99,80 % vákua. Jednotlivý pracovný cyklus trvá 25-60 sek. Zariadenie vyrobené z nerezovej ocele, má hygienickú komoru so zaguľatenými rohmi. Balička je štandardne vybavená kontrolkou hladiny oleja, funkciou stop a lištou so systémom dvojitého zvaru 2 × 3,5 mm pre lepšie zabezpečenie produktu. Baličky zo série JUMBO nemajú možnosť dávkovania neutrálneho plynu M.A.P.

Pridané funkcie

 • možnosť objednania baličky s rezaco-zvarovacou lištou – zdarma
 • možnosť namontovania poklopu zväčšujúceho výšku komory do 130 mm – cena 110 EUR
 • podnos k baleniu pod uhlom sypkých a tekutých produktov – cena: 40 EUR
 • sada pre balenie gastronádob – cena: 130 EUR
 • vozík s poličkami a kolieskami pod baličku – cena: 365 EUR

Vákuová balička, komora: 310x280x85 mm | HENKELMAN, MINI JUMBO - Recenzie zákazníkov

Vákuová balička, komora: 310x280x85 mm | HENKELMAN, MINI JUMBO - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Vákuová balička, komora: 310x280x85 mm | HENKELMAN, MINI JUMBO - product.attachment

 • Brožúra pre vákuovú baličku MINI JUMBO (784,01 kB)

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Vákuová balička, komora: 310x280x85 mm | HENKELMAN, MINI JUMBO

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.