Vysoká kvalita príslušenstva ku kávovarom pre profesionálnu gastronómiu

V tejto produktovej kategórii sú k dispozícii profesionálne príslušenstvo ku kávovarom, ktoré sú vhodné pre väčšinu modelov. Našim sortimentom je bohatá ponuka temperov, kief a príslušenstva pre farebné kávovary.

Prečo sa oplatí veriť našej firme? Pretože už niekoľko desiatok rokov navrhujeme a vybavujeme cukrárne, reštaurácie, bary, kaviarne a ďalšie gastronomické zariadenia! Gastronómia je naša vášeň a my radi radíme našim klientom, preto ku každému z nich pristupujeme vždy individuálne. Pokiaľ hľadáte profesionálne spotrebiče, nábytok, príslušenstvo, alebo iné inovatívne riešenia do svojho zariadenia, obráťte sa prosím na náš tím!

Čítať viac >

Na čo slúžia tempery kávy?

Tempery na utlačenie kávy jedná sa o inovatívne príslušenstvo, ktoré umožňuje presné utlačenie kávy v páke (portafiltri). Výrobky sú nepostrádateľnou súčasťou vybavenia každej jedálne, pretože umožňujú prípravu chutnej, aromatickej kávy v tlakových barových kávovaroch. Temper sa používa vo chvíli, keď už je káva v páke, aby sa pred jej umiestnením vyrovnala úroveň mletej porcie kávy.

V našej ponuke internetového obchodu Gastromania.sk nájdete tempery kávy v mnohých rôznych variantoch. Jednotlivé modely sa líšia nielen priemerom, ale aj farbou. Každý z nich je vybavený pohodlným držiakom, ktorý uľahčuje obsluhu príslušenstva.

Príslušenstvo ku kávovarom v našej ponuke na Gastromania.csk

príslušenstvo ku kávovarom, ktoré ponúkame, sú aj šuplíky pod kávovary, podložky pod tampery, kefky na čistenie páky v kávovaroch, presná váha, tampérové stanice, misky na kávu, držiaky na sitá, kefky na páky, alebo džezvy na penenie mlieka. Všetko tieto príslušenstvo bolo vyrobené z trvanlivých a odolných materiálov a vďaka tomu Vám určite poslúži mnoho rokov.

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom! Pokiaľ máte nejaké otázky, či pochybnosti, nabádame aj k priamemu kontaktu s tímom Gastromania.sk! Radi pomôžeme s výberom najlepšieho riešenia. Pracujeme od pondelka do piatku v čase od 8 do 16 hodín a v tom čase zostávame k dispozícii. Prajeme Vám úspešné nákupy!