Stôl ku kávovaru je nenahraditeľné barové vybavenie, kaviarne, cukrárne, reštaurácie alebo iného stravovacieho zariadenia s kávovarom. V našej ponuke nájdete profesionálne podstavce pod profesionálne kávovary vyrobené z nerezovej ocele, ktorá je odolným materiálom a ľahko sa udržuje v čistote. Zároveň je tento nábytok vybavený ďalšími funkciami, ako je výklopná zásuvka s brzdou a nerezovým odklepávacím valcom, skrinka na filter zmäkčovača vody, zásuvka na riad alebo otvor v doske na pripojenie kávovaru.

Prezrite si naše stoly a podstavce pod kávovary!

Čítať viac >

Stôl pre kávovar - na čo sa zamerať?

  • Veľkost a tvar - stolík by mal mať správnu veľkosť, aby sa naň zmestil kávovar a ďalšie kávové príslušenstvo, ako sú šálky, napeňovač mlieka alebo nápojové kanvice. Vyberte si stolík, ktorý zodpovedá veľkosti kávovaru a priestoru, ktorý je v prevádzke k dispozícii.
  • Materiál - konferenčný stolík by mal byť vyrobený z materiálu, ktorý sa ľahko čistí, je trvanlivý a odolný voči vlhkosti, teplu a škvrnám. Najobľúbenejšou možnosťou je nerezová oceľ.
  • Stabilita - uistite sa, že stolík je stabilný a pevný, aby bolo zaistené bezpečné a pohodlné používanie kávovaru. Je dôležité, aby uniesol hmotnosť kávovaru a prípadných doplnkov bez toho, aby sa nakláňal alebo kýval.

Podstavec pod kávovar - alternatíva pre menšie prevádzky

Pre menšie gastronomické zariadenia, ktoré si nemôžu dovoliť umiestniť všetko barové vybavenie v plnej podobe, sa dobre hodia univerzálne podstavce pod kávovary v kompatibilných veľkostiach. Tento výrobok umožňuje vytvoriť oddelený priestor na prípravu kávy bez toho, aby zaberal veľa miesta. Možno ho totiž umiestniť na už inštalované stolové dosky. Také barové zariadenie zlepší komfort práce v malom priestore a umožní baristom usporiadať pohodlné miesto pre ich každodennú prácu.