Plynové combi rúry

V našej širokej škále internetových obchodov Gastromania.sk nájdete aj profesionálne plynové konvektomaty, ktoré sú vhodné pre všetky gastronomické zariadenia. Zariadenie sa používa napríklad v reštauráciách, baroch, jedálňach, baroch, stravovacích spoločnostiach, hoteloch, pekárňach, kaviarňach, cukrovinkách alebo dokonca v mäsiarenskom priemysle.

Čítať viac >

Plynové konvektomaty

Modely nami ponúkaných plynových kombi pecí sú vybavené širokou škálou funkcií, ktoré výrazne uľahčujú každodennú prácu šéfkuchárov a pomocného personálu. Umožňujú napríklad tepelné spracovanie jedál, konkrétne ich naparovanie, pečenie pomocou horúceho vzduchu. Plynové konvektomaty sú nezvyčajne funkčné a viacúčelové, takže ich môžeme vidieť v každej profesionálnej kuchyni.

Profesionálne plynové konvektomaty

V našej ponuke na Gastromania.sk nájdete nielen profesionálne plynové konvektomaty, ale aj ďalšie inovatívne vybavenie a príslušenstvo vhodné pre gastronómiu. Zariadenie, ktoré ponúkame, je vyrobené z vysoko kvalitných surovín a materiálov, vďaka ktorým sú vysoko kvalitné a môžu byť použité mnoho rokov. Pozrite sa na našu širokú škálu zariadení. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na našich zamestnancov.