Forma na torty a múčniky ZUCCOTTO180/1 | SILIKOMART, Torta Flex

27.018.87.0060


  • 17,55 € s DPH 14,50 € bez DPH 16,85 € s DPH 13,92 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 90 mm
objem 1.57 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Popis a informácie

Polguľatá silikónová forma na torty a múčniky Zuccotto180/1 s rozmermi 180×90 mm a obsahom 1570 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART v sérii TortaFlex. Vďaka forme Zuccotto 180 je možné vytvoriť unikátnu tortu či múčnik v tvare kupoly. V kombinácii s ďalšími formami zo série Zuccotto 115, 135 a 160 je možné vytvoriť aj viacvrstvovú polguľatú tortu. Forma na torty a múčniky 27.018.87.0098 je ideálnym pomocníkom pre domácnosť, ale aj pre kaviarne, cukrárne, jedálne a cateringové firmy. Forma je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.