Jednotlivé silikónové formy

Jednoduché silikónové formy sú nepostrádateľným nástrojom v každom cateringovom zariadení, ktoré ponúka svojim hosťom sladké pečivo, dokonca aj v domácnostiach – pre amatérov. V našom sortimente nájdete široký výber rôznych jednotlivých silikónových foriem, ktoré boli vyrobené z top materiálov. Výsledkom sú odolné a trvanlivé formy, ktoré po zakúpení vám určite budú slúžiť mnoho, mnoho rokov.

Čítať viac >

Jednoduchá silikónová forma

V našom internetovom obchode Gastromania.sk nájdete okrem iného formy pre predjedlá, koláčové formy a koláče, formy pre jednohubky, formy na sušienky, formy na umelecké koláče a zmrzlinu, formy s rezacou, silikónové formy pre foccaccio a mnoho ďalších doplnkov v neobvyklých tvaroch a variáciách, ktoré vám umožnia vytvoriť malé umelecké dielo. Vďaka širokému výberu produktov si určite vyberiete správnu formu! Jednoduchá silikónová forma je ideálna aj pre amatérov, ktorí práve začínajú s cukrovinkami.

Silikónové formy – jednoduché

Gastromania.sk je lídrom v odvetví a od samého začiatku sa zameriava na prácu s najlepšími! Preto sú všetky naše produkty jedinečnými stravovacími produktmi, ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Spolupracujeme so spoločnosťami ako: Silikomart, Contacto, Hendi, Pavoni, De Buyer, Martellato a mnoho ďalších!

Náš sortiment zahŕňa nielen silikónové formy – jednoduché, ale aj ďalšie jedinečné zariadenia a príslušenstvo pre profesionálnu a domácu gastronómiu. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s celou ponukou a ak máte akékoľvek otázky alebo pochybnosti – obráťte sa priamo na tým Gastromania! Naša práca je tiež našou vášňou, ktorú robíme už mnoho rokov, takže vám radi pomôžeme vybrať tie najlepšie riešenia pre vaše podnikanie.!