Novinka Akcia

Forma na múčniky a torty SFT180 ROUND PAN, okrúhla 18x6,5 cm | SILIKOMART, Uniflex

30.180.00.0060


  • 10,50 € s DPH 8,75 € bez DPH 10,08 € s DPH 8,40 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 65 mm
priemer 180 mm
objem 1.5 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Forma na múčniky a torty SFT180 ROUND PAN, okrúhla 18x6,5 cm | SILIKOMART, Uniflex - Popis produktu

Silikónová forma na torty, múčniky a zákusky, okrúhly tvar Round Pan vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii Uni Flex. Rozmery formy sú 180×65 mm a objem 1500 ml. Forma je vybavená špeciálnym odnímateľným prsteňom Safe Ring, vďaka ktorému je možné udržať dezert či inú pripravenú hmotu v perfektom tvare – pri príprave i po vybratí z formy. Forma je ideálna na vytvorenie sofistikovaných múčnikov, zákuskov tort či iných dezertov, ktoré budú vypadať naprosto úchvatne. Skvele sa hodí k výrobe sladkostí na honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využitie. Ideálne na využitie v rôznych gastronomických prevádzkach, cukrárskych manufaktúrach či výrobných, kaviarenských, reštauračných a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečúcej trúby. Forma na múčniky a dezerty 30.180.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a torty SFT180 ROUND PAN, okrúhla 18x6,5 cm | SILIKOMART, Uniflex - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a torty SFT180 ROUND PAN, okrúhla 18x6,5 cm | SILIKOMART, Uniflex - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a torty SFT180 ROUND PAN, okrúhla 18x6,5 cm | SILIKOMART, Uniflex - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.