Nástolné várnice na vodu pre profesionálnu gastronómiu

V tejto produktovej kategórii sú k dispozícii trvanlivé a spoľahlivé nástolné várnice na vodu do gastronómie. Naša ponuka zahŕňa veľmi široký výber stolných varníc na varenie a ohrev vody pre gastronómiu a catering. Ideálne pre reštaurácie, hotely, na festivaly, konferencie, švédske a bufetové stoly.

Čítať viac >

Nástolné várnice na vodu – aké modely sú dostupné v našej ponuke?

V našej ponuke Gastromania.sk nájdete nástolné várnice na vodu, ktoré ponúkame našim zákazníkom v mnohých zaujímavých variantoch. Jednotlivé modely sa líšia napríklad typom použitého materiálu (ako je napríklad nerezová oceľ, polypropylén), dĺžkou (až 460 mm), šírkou (až 509 mm), výškou (349 až 635 mm), priemerom (až 520 mm), kapacitou (1 až 32 L) a samozrejme celkovým výkonom zariadenia (až 6 kW).

Nástolné várnice na vodu – záruka vysokej kvality

Nástolné várnice na vodu oplatí sa nakúpiť samozrejme v našom internetovom obchode! Gastronómia nie je len naša práca, ale aj vášeň, preto ku každému klientovi pristupujeme vždy individuálne a snažíme sa naplniť všetky jeho očakávania. Spolupracujeme s najlepšími výrobcami z celého sveta, preto ručíme za kvalitu ponúkaných spotrebičov a príslušenstva. Prajeme úspešný nákup!