Gastronomic zariadenia a nábytok z nerezovej ocele SPOMASZ NAKŁO

SPOMASZ NAKŁO je česká značka, ktorá sa zaoberá výrobou jedinečného gastronomického vybavenia, ako aj príslušenstva pre kuchynské vybavenie. Jeho hlavným distribútorom je fiirma 4MASZ-GASTRO Sp. z o.o.. SPOMASZ NAKŁO je na trhu dostupný od roku 1945, t.j. viac ako 70 rokov! Ich prístroje a zariadenia sú nielen moderným a inovatívnym gastronomickým vybavením, ale aj jedinečnými produktami vytvorenými srdcom a v súlade s tradíciou. Na výrobu ktorých zariadení sa špecializuje predovšetkým značka SPOMASZ NAKŁO? V prvom rade ide o kuchynské prístroje a príslušenstvo, ako sú: škrabka, zeleninové krájače, elektrické panvice, mixéry na zeleninu a plnky, príslušenstvo pre elektrické škrabky, krájacie kotúče alebo pohony multifunkčných kuchynských strojov. Ale to nie je všetko, stojí za zmienku aj príslušenstvo pre zariadenie SPOMASZ NAKŁO. Široká výber príloh znamená, že každý si určite nájde ten správny model pre seba, ako sú rozšírenia o pyré, na strúhanie syra, šľahanie na penu a miesenie, mletie mäsa, krájanie rezancov a mnoho ďalších! SPOMASZ NAKŁO nie sú len samotné zariadenia, ale aj profesionálny nábytok z nehrdzavejúcej ocele.

Čítať viac >

Nábytok z nerezovej ocele SPOMASZ NAKŁO

Nerezový nábytok SPOMASZ NAKŁO bol vyrobený z materiálov najvyššej kvality a s využitím moderných technológií a originálnych riešení. V ponuke spoločnosti nájdeme okrem iného kuchynské kapucne, úložné police, pracovné stoly a tiež čašníkove vozíky. Všetky tieto kusy nábytku sú vyrobené z trvanlivej a trvanlivej nehrdzavejúcej ocele, materiálu, ktorý sa veľmi často používa v gastronomickom priemysle. Spoločnosť ponúka svoj nábytok v mnohých rôznych variantoch, aby si každý zákazník mohol prispôsobiť produkt podľa svojich potrieb a očakávaní. Pracovné stoly SPOMASZ NAKŁO sú k dispozícii s umývadlom alebo bez neho. Môžu byť tiež vybavené iným príslušenstvom, ako sú police a zásuvky. Vďaka použitiu materiálov odolných voči kyselinám si môžete byť istí, že zakúpený nábytok vám bude slúžiť mnoho, mnoho rokov!

Kuchynské roboty SPOMASZ NAKŁO

Okrem gastronomického nábytku stojí za to zoznámiť sa aj s bohatou ponukou tejto spoločnosti, ktorá ponúka aj inovatívne gastronomické roboty, kuchynské spotrebiče a jedinečné doplnky, ktoré výrazne uľahčujú každodennú prácu. Výrobky SPOMASZ NAKŁO sú dokonale vhodné ako v gastronomických podnikoch, tak aj v závodoch na spracovanie potravín. Spotrebitelia ich oceňujú nielen pre množstvo funkcií, ktoré ponúkajú, ale aj pre vysokú kvalitu spracovania, použitie najlepších materiálov na trhu, ako aj široký výber produktov.

Srdečne vás pozývame, aby ste sa oboznámili s našou ponukou, ktorá zahŕňa mnoho profesionálnych produktov vytvorených spoločnosťou SPOMASZ NAKŁO. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy – kontaktujte priamo náš tím!