Profesionálne šľahače mlieka a speňovače mlieka 

Šľahače mlieka a peniče mlieka sú základným vybavením kaviarní, reštaurácií, hotelov, krčiem a ďalších gastronomických miest, kde sa podáva káva. Sú nevyhnutným zariadením na prípravu dokonalého cappuccina, latte, macchiata alebo corretta, ktoré vyžadujú pridanie dokonale napeneného mlieka. Preto by mal mať každý barista k dispozícii profesionálne napeňovače mlieka najvyššej kvality. 

Čítať viac >

Šľahače mlieka

Profesionálne šľahače mlieka sú špičkovou barovou výbavou. Zaručujú prípravu zamatovej mliečnej peny počas niekoľkých sekúnd. Ideálne napenené mlieko Vám umožní získať dokonalú chuť a konzistenciu pripravovanej kávy, často tiež slúži k dekoratívnym účelom. Profesionálne napeňovače poskytujú ďalšie funkcie, vďaka nim sú multifunkčné zariadenia. Ponúkajú možnosť pripraviť nápoje instantného typu dôkladným premiešaním ingrediencií a pripraviť horúcu i studenú verziu zmesi.

Speňovače mlieka 

Profesionálne šľahače mlieka majú veľmi dobrý výkon. V jednom cykle Vám umožní napeniť až 200 ml mlieka a získať až 400 ml mliečnej peny. Veľkou výhodou peničov je jednoduchá, intuitívna obsluha a jednoduché udržiavanie zariadenia v čistote – džbán z nerezovej ocele môžete bezpečne umývať v priemyslových umývačkách riadu. Vyrobené z moderných, vysoko kvalitných materiálov s tepelneizolačnými vlastnosťami, spĺňajú všetky bezpečnostné normy EU a zaručujú spoľahlivú a bezproblémovú prevádzku.