Sady profesionálnych valcovaných oceľových nožov

Každý šéfkuchár, kuchár alebo amatérsky kuchár vie, že jedným zo základných kuchynských potrieb, ktoré má pri príprave jedál veľký význam, je dobre naostrený nôž. V tejto kategórii produktov nájdete starostlivo vybrané sady profesionálnych nožov z valcovanej ocele, ktoré určite splnia všetky očakávania užívateľov. Kde je možné použiť sady profesionálnych valcovaných oceľových nožov? V každej profesionálnej reštaurácii! Jedná sa ako o reštauráciu, bar, hotelovú kuchyňu a jedáleň tak aj cateringovú spoločnosť, škôlku alebo školu. Často ich tiež používajú amatéri, ktorí hľadajú inovatívne produkty pre každodenné varenie.

Čítať viac >

Špičková sada nožov z valcovanej ocele

Gastromania.sk je rýchlo rozvíjajúci sa internetový obchod, ktorý už od začiatku svojej činnosti spolupracuje so spoľahlivými výrobcami z Poľska a sveta. Vďaka použitiu najlepších surovín a moderných technológií v každej fáze výroby ponúkajú tieto spoločnosti trvanlivé a odolné proti poškodeniu výrobky, ktoré vám budú slúžiť po celé roky. To sú oi STALGAST, SANELLI, HENDI, TOJIRO, GLOBAL, SATAKE, NAGOMI alebo TAMAHAGANE.

Každá sada valcovaných oceľových nožov je prémiovým produktom a sady zaujmú nielen svojou ostrosťou, ale aj ergonomickou rukoväťou, ktorá bezpečne padne do ruky a dokonalou rovnováhou. Jednotlivé výrobky sa od seba líšia dĺžkou (od 120 mm do 320 mm), šírkou (od 1 mm do 4 mm) a výškou (od 19 mm do 49 mm).

Kde si môžete kúpiť sadu valcovaných oceľových nožov?

Samozrejme v našom internetovom obchode Gastormania.sk! Ponúkame nielen sadu nožov z valcovanej ocele, ale aj iné špičkové príslušenstvo, stroje, pomôcky, nábytok a kuchynské náradie pre profesionálnu gastronómiu. Pozývame vás na zoznámenie sa s celou našou ponukou a ak máte akékoľvek otázky a nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať!