Poklopy na nádoby do vodného kúpeľa sú dostupné pre väčšinu týchto nádob, predávajú sa však samostatne. Výber uľahčuje označenie radov, modelov a určenie veľkosti. Pri výbere nádob v našom obchode už nájdete zodpovedajúce veká na kartách tovaru v sekcii "súvisiace produkty". Okrem toho Vám vždy radi pomôžeme, stačí napísať email alebo nám zavolať. Rovnako ako nádoby sú aj všetky veká vyrobené z nerezovej ocele a pochádzajú od známych výrobcov v gastronómii, okrem iného od nemeckej značky Contacto. Pozývame Vás na nahliadnutie do nášho obchodu!

Čítať viac >

Veká pre vložky do vodného kúpeľa - kritériá výberu

Veká je možné prispôsobiť väčšine ponúkaných vložiek. Tým, ktorí si zakúpili konkrétny výrobok, odporúčame prejsť na jeho kartu: pod popisom uvádzame odkaz na zodpovedajúce veko ("súvisiaci výrobok"). Ponúkame predovšetkým veka na varné vložky do hrnca značky Contacto - pri každom výrobku je uvedená informácia o sérii a čísle modelu, napr. séria A alebo model 3036/050. Rovnaké označenie je potrebné hľadať v špecifikácii veka a oplatí sa skontrolovať aj veľkosť. Väčšina viek sa okrem veľkosti nelíši. Štandardne majú "vyhnutý" okraj, takže pekne priľnú k danej vložke. Majú guľatý alebo podlhovastý úchyt.

Praktické a kvalitné príslušenstvo pre vodné kúpele

Materiálom príslušenstva na varenie vo vodnom kúpeli v našej ponuke je nerezová oceľ. Povrch veka je obvykle saténový, tj matný, s mierne drsnou štruktúrou, takže "skryje" prípadné drobné stopy po varení a lepšie sa udržuje v čistote.

Ide o materiál z ušľachtilej ocele 18/10, tzn. vysoko odolný voči korózii a kyselinám, hygienický a zároveň praktický. Rovnomerne rozvádza teplo a zabraňuje prichyteniu.

Odporúčame tiež ďalšie výrobky z našej ponuky: vložky, gastro hrnce a riad pre gastronómiu. S nami získate všetko kuchynské vybavenie na jednom mieste, rýchlo, pohodlne as úsporou peňazí. Radi vám pomôžeme s návrhom a realizáciou Vášho zázemia. Neváhajte nás kontaktovať!