Forma na chladené dezerty Mora&Lampone | SILIKOMART, Mora&lampone

28.310.87.0065


  • 33,76 € s DPH 28,13 € bez DPH 32,41 € s DPH 27,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 67 mm
počet segmentov 5 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 65 mm

Forma na chladené dezerty Mora&Lampone | SILIKOMART, Mora&lampone - Popis produktu

Sada foriem na prípravu chladených dezertov Mora&Lampone. Formu vyrába talianska firma SILIKOMART. Vďaka tejto sade foriem je možné jednoducho vyrobiť 5 ks sofistikovaných dezertov v tvare v tvare malín či černíc – objem každého dezertu je 110 ml a rozmery 65×67 mm. Ideálna je v kombinácii s výplňou vytvorenou pomocou formy Fiamma 22.382.87.0065 v tvare plameňa (forma nie je súčasťou sady). Výrobok je ideálny pre potreby zmrzlinárne na vysokej úrovni, cukrárne či pre rôzne gastronomické podniky, ktoré servírujú zmrzlinu a chladené dezerty. Sadu ocenia hlavne tí, ktorí často vyrábajú zmrzlinové dezerty či zákusky na báze želatíny, krému alebo peny. Sada foriem je vhodná do umývačky riadu a je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na chladené dezerty Mora&Lampone | SILIKOMART, Mora&lampone - Recenzie zákazníkov

Forma na chladené dezerty Mora&Lampone | SILIKOMART, Mora&lampone - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na chladené dezerty Mora&Lampone | SILIKOMART, Mora&lampone - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.