Novinka Akcia

Forma na múčniky a zmrzlinové dezerty MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle

36.129.00.0065


  • 12,00 € s DPH 10,00 € bez DPH 11,52 € s DPH 9,60 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 20 mm
počet segmentov 30 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 44x18 mm
náter: žiadny
povrch: saténový
cena za: sadu

Forma na múčniky a zmrzlinové dezerty MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - Popis produktu

Podlhovastá pologuľatá forma na zákusky, rolády a zmrzlinové dezerty Mini Buche s veľkosťou 44×18×20 mm a obsahom 420 ml vyrábaná firmou SILIKOMART v sérii Buche. Vďaka forme mini Buche je možné jednoducho vyrobiť 30 ks lahodných mini múčnikov a zmrzlinových rolád. Obsah jednoho kusu výrobku je 14 ml. Ideálne pre rôzne gastronomické podniky, kaviarne, cukrárne, cateringové firmy a tiež pre domáce využitie. Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové dezerty 36.129.00.0065 je vyrobená z prvotriednych materiálov. Vhodná do umývačky riadu a tiež do rúry na pečenie či mikrovlnnej rúry. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje krátku dobu výroby a jednoduché riečenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a zmrzlinové dezerty MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a zmrzlinové dezerty MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a zmrzlinové dezerty MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.