Novinka Akcia

Forma na múčníky a torty TOR100 h50/15 | SILIKOMART, Torta Flex

25.100.87.0098


  • 84,59 € s DPH 69,91 € bez DPH 81,21 € s DPH 67,11 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 50 mm
počet segmentov 15 ks
materiál: silikón
náter: žiadny
povrch: saténový
cena za: sadu

Popis a informácie

Silikónová forma na múčníky a torty TOR100 h50/15 s priemerom 100 mm, výškou 50 mm a obsahom 389 ml. Formu vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii TortaFlex. Vďaka tejto forme je možné jednoducho vyrobiť 15 ks sofistikovaných a originálnych okrúhlych múčnikov a tort. Hranatý spodok formy uľahčuje prípravu tort. Forma na múčniky a torty 25.100.87.0098 je ideálna pre domáce využitie, rôzne gastronomické podniky, cukrárne, kaviarne či cateringové firmy. Je vhodná do umývačky riadu a je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie alebo v mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silokónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.