Novinka Akcia

Sada pri práci s čokoládou - dávkovač 1 l, misa a teplomer | SILIKOMART, Kit Choc Colata

25.905.99.0063


  • 70,38 € s DPH 58,65 € bez DPH 69,68 € s DPH 58,06 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

dĺžka 210 mm
šírka/hĺbka 200 mm
výška 210 mm
materiál: silikón, tritan

Sada pri práci s čokoládou - dávkovač 1 l, misa a teplomer | SILIKOMART, Kit Choc Colata - Popis produktu

Sada pre prácu s čokoládou – dávkovač 1l, misa a teplomer Kit Choc COLAT je inovatívny produkt od talianskej firmy Silikomart, ktorý bol vytvorený pre profesionálov i jednotlivých zákazníkov. Sada obsahuje dávkovač čokolády a rôznych poliev Funnel Choc, ktorý je vyrobený z Tritan (neobsahuje BPA, BPS a iné bifenyly – tento materiál je úplne bezpečný pre prácu a styk s potravinami), silikónovou špachtľu s integrovaným teplomerom na kontrolu teploty (od -40 ° C do + 300 ° C) a Coco Choc silikónovou miskou, ktorá je vhodná na rozpúšťanie čokolády v mikrovlnnej rúre či vodnom kúpeli. Cukrársky dávkovač je ideálna pomôcka pre plnenie formičiek tekutými surovinami ako napríklad čokoláda či rôzne polevy. Cukrárska pištoľ 25.905.99.0063 s obsahom 1 l, rozmery 130 mm (priemer) x 140 mm (výška), je vybavená lievikom z polykarbonátu, záklopkou, úchytom pre reguláciu tempa plnenie a tromi vymeniteľnými tryskami s priemerom: 4 mm, 7 mm , 10 mm. Sada dodatočne zahŕňa plastový podstavec pre zaistenie stability dávkovača. Produkt je možné umývať v umývačke riadu.

Sada pri práci s čokoládou - dávkovač 1 l, misa a teplomer | SILIKOMART, Kit Choc Colata - Recenzie zákazníkov

Sada pri práci s čokoládou - dávkovač 1 l, misa a teplomer | SILIKOMART, Kit Choc Colata - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada pri práci s čokoládou - dávkovač 1 l, misa a teplomer | SILIKOMART, Kit Choc Colata - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Sada pri práci s čokoládou - dávkovač 1 l, misa a teplomer | SILIKOMART, Kit Choc Colata

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím