Kuchynské okrúhle sito s úchytom pre profesionálnu gastronómiu

V tejto produktovej kategórii sme pre Vás pripravili profesionálne okrúhle kuchynské sitá s úchytom. Je to nenahraditeľné príslušenstvo v každej kuchyni, preto ich možno úspešne využiť v reštauráciách, baroch, jedálňach, hoteloch, cateringových firmách a v ďalších zariadeniach.

Čítať viac >

Ponúkame sitá okrúhle s úchytom v atraktívnych cenách!

Naše sitá guľaté s úchytom sú to univerzálni pomocníci, ktorí sú dostupní v mnohých variantoch. Na ich výrobu bola najčastejšie použitá nerezová oceľ, ktorá má antikorózne vlastnosti a je odolná proti mechanickému poškodeniu, ale aj hliník, drevo, zinková oceľ a polypropylén. Jednotlivé modely sa líšia výškou, dĺžkou, priemerom a kapacitou, takže sme si istí, že si každý nájde niečo pre seba.

Kuchynské okrúhle sito s úchytom v ponuke Gastromania.sk

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celou ponukou, kde sú k dispozícii nielen okrúhle kuchynské sitá s úchytom, ale aj ďalšie kuchynské príslušenstvo a riad, kuchynské spotrebiče, nábytok a profesionálne stroje. Naša ponuka je určená aj pre individuálnych klientov, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia pre svoje domácnosti.