Kuchynské okrúhle sito s úchytom pre profesionálnu gastronómiu

V tejto produktovej kategórii sme pre Vás pripravili profesionálne okrúhle kuchynské sitá s úchytom. Je to nenahraditeľné príslušenstvo v každej kuchyni, preto ich možno úspešne využiť v reštauráciách, baroch, jedálňach, hoteloch, cateringových firmách a v ďalších zariadeniach.

Okrúhle kuchynské sito s úchytom, ktoré sú v našom sortimente dostupné, boli vyrobené z trvanlivých a odolných materiálov, spolu s využitím moderných technológií, čo svedčí o ich vysokej kvalite. Sme presvedčení, že články naplnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí vždy vsádzajú na kvalitu.

Čítať viac >

Ponúkame sitá okrúhle s úchytom v atraktívnych cenách!

Naše sitá guľaté s úchytom sú to univerzálni pomocníci, ktorí sú dostupní v mnohých variantoch. Na ich výrobu bola najčastejšie použitá nerezová oceľ, ktorá má antikorózne vlastnosti a je odolná proti mechanickému poškodeniu, ale aj hliník, drevo, zinková oceľ a polypropylén. Jednotlivé modely sa líšia výškou, dĺžkou, priemerom a kapacitou, takže sme si istí, že si každý nájde niečo pre seba.

Ponúkame okrem iného sitá s dvojitým sitom, husté sitá, sitá na scedenie zeleniny, sitá na solenie hranoliek, sitá na čaj a bylinky, čínske sitá, sitá na preosievanie múky. Všetky tieto produkty spĺňajú požadované normy, preto môžu prísť do priameho styku s potravinami a surovinami.

Kuchynské okrúhle sito s úchytom v ponuke Gastromania.sk

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celou ponukou, kde sú k dispozícii nielen okrúhle kuchynské sitá s úchytom, ale aj ďalšie kuchynské príslušenstvo a riad, kuchynské spotrebiče, nábytok a profesionálne stroje. Naša ponuka je určená aj pre individuálnych klientov, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia pre svoje domácnosti.

Keby v našom obchode nebol produkt, ktorý Vás zaujíma, tak nás kontaktujte na Gastromania.sk. Radi poradíme najlepšie riešenie, odpovieme na otázky a rozptýlime Vaše pochybnosti. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou, preto zostávame k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 8 do 16 hodín. Prajeme úspešný nákup!