Barmatic je značka vysoko kvalitného vybavenia, ktoré zlepšuje prácu barmanov. Spoločnosť sa zameriava na neustály vývoj a rozširovanie svojho vybavenia a snaží sa tak vyhovieť potrebám každého klienta. Na všetko vybavenie, ktoré máme v ponuke našej firmy zaisťujeme servis.

Čítať viac >

Barmanské zariadenia Barmatic

Zákazníci barov chcú byť rýchlo obslúžení a kúpiť si kvalitný nápoj. Preto práca barmana vyžaduje nie len presnosť, obratnosť a rýchlosť, ale i správne vybrané barové vybavenie, ktoré ešte viac zlepší výrobu a podávanie i tých najzložitejších nápojov a kokteilov. Na našich internetových stránkach Gastromania SK ponúkame barové vybavenie spoločnosti Barmatic, ktoré sme oficiálnym partnerom.

Drvič ľadu Barmatic

Drvič ľadu Barmatic je vysoko výkonný, vďaka ôsmim kladivám so zubmi, kde sa kocky z podávača zachytia a okamžite rozdrvia. Všetky časti sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu chráneného proti korózii. Vďaka modernej technológii vyvíja drvič rovnomerný tlak na drvené kocky ľadu. Jeho prednosti sú vysoko výkonný motor, ktorý zaručuje dlhú životnosť a stabilnú prevádzku, čo je veľmi dôležité pre bary a kaviarne, ktoré ich neustále používajú. Je chladený turbínou a vďaka nej môže vo vnútri voľne cirkulovať vzduch. Drvič ľadu je vhodný pre bary, reštaurácie a kaviarne a vydrží nepretržitú prevádzku. Obsluha je jednoduchá a každý ju ľahko zvládne. Drvič ľadu sa pri otvorení veka alebo vybratia nádoby automaticky zastaví, vďaka čomu tak spĺňa i tie najvyššie bezpečnostné podmienky. Vďaka odolnej konštrukcii vám bude drvič ľadu slúžiť veľa rokov.