Nože z valcovanej ocele na krájanie v ponuke Gastromania.sk

Nože z valcovanej ocele na krájanie sú to skutočne univerzálne produkty, ktoré by mali byť v každej kuchyni. To platí ako pre profesionálne gastronomické zariadenia, tak aj pre domácnosti. V ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete tiež nože valcované na krájanie, ktoré boli vyrobené z trvanlivých a odolných materiálov. Ide napríklad o nerezovú oceľ, polyetylén, polypropylén, chrómovanú oceľ, plast, chrómový molybdén, molybdén-vanádiovú oceľ a chrómový molybdén-vanádiovú oceľ.

Čítať viac >

Prečo nože valcované na krájanie sú tak univerzálne?

Nože valcované na krájanie majú mnoho využití. Skvele sa osvedčí pri krájaní ovocia a zeleniny, surového mäsa, pečiva, údenín, surovej hydiny, morských plodov a ďalších potravín. Každý model bol vybavený extrémne ostrým čepeľou. Na výrobu nožov bola použitá metóda valcovania, čo znamená, že oceľ je podrobená menšiemu počtu tepelných procesov. Výsledkom je trvanlivosť a vysoká odolnosť proti prasklinám, ryhovaniu a iným mechanickým vplyvom.

Okrem toho nože valcované na krájanie majú mnoho výhod, ergonomickú rukoväť, ktorá sa stabilne drží v dlani a zároveň zaručujú bezpečnosť.

Nože z valcovanej ocele na krájanie a iné príslušenstvo pre profesionálnu gastronómiu

Nože z valcovanej ocele na krájanie to nie je všetko, čo môžeme ponúknuť našim klientom! V ponuke Gastromania.sk sú k dispozícii aj ďalšie kuchynské potreby, inovatívne spotrebiče, nábytok a príslušenstvo pre profesionálnu gastronómiu. Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celou ponukou, pokiaľ by sa objavili nejaké otázky, či nejasnosti, tak Vás tiež nabádame k priamemu kontaktu. Pracujeme vždy od pondelka do piatku v 8: 00-16: 00, počas tejto doby sme k dispozícii! Prajeme úspešný nákup!