Tortové a koláčové formy pre profesionálne stravovacie služby

Koláčové a dezertné formy sú nepostrádateľným vybavením každého stravovacieho zariadenia, ktoré ponúka svojim zákazníkom sladké a chutné dezerty. Dokonale sa hodí do reštaurácií, cukrární a pekární, ale aj do kaviarní, hotelových kuchýň a stravovacích zariadení. Koláčové a dezertné formy, ktoré nájdete v sortimente Gastromania.sk obchodu, sú výrobky najvyššej kvality, ktoré zapôsobia nielen svojím presným a presným spracovaním, ale aj ich trvanlivosťou. Nákup týchto výrobkov je investíciou už mnoho rokov – garantujeme, že sú ideálnou alternatívou k iným plechom na pečenie a plesniam.

Čítať viac >

Tortové formy – široký výber, atraktívne ceny

Aké sú vlastnosti koláčových a dezertných foriem? Po prvé, nemajú dno v porovnaní s tradičnými plechmi na pečenie, čo je pri pečení mimoriadne pohodlné. Najčastejšie má formu pergamenového papiera, ktorý sa nelepí a veľmi ľahko sa oddeľuje od koláča. Všetky výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, napríklad z nehrdzavejúcej ocele. Tento materiál sa často používa v gastronómii, pretože je odolný voči korózii a poškodeniu a veľmi ľahko sa čistí. Väčšina našich výrobkov je bezpečná pre umývačku riadu.

Tortové formy – široký výber, atraktívne ceny

Výrobky dostupné v našom obchode je možné zakúpiť v mnohých rôznych veľkostiach a tvaroch. Ponúkame formy na ekléry a koláčové formy, cukrovinkové krúžky, okrúhle a štvorcové formy, perforované formy, silikónové popruhy a mnoho ďalších! Ak v našej ponuke nenájdete produkt, ktorý by spĺňal všetky vaše očakávania, obráťte sa priamo na náš tím – pomôžeme vám nájsť produkt, ktorý hľadáte! Naša ponuka je zameraná na profesionálov a individuálnych zákazníkov. Zahŕňa nielen formy na koláče a dezerty, ale aj ďalšie doplnky a vybavenie pre gastronómiu. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať náš tím.