Jednotlivé vaflovače pre profesionálnu gastronómiu

V tejto kategórii produktov nájdete najvyššej kvality Jednotlivé vaflovače, určené pre profesionálnu gastronómiu. Všetky výrobky, ktoré sú v našom sortimente, sú vyrobené z trvanlivých a odolných materiálov proti mechanickému poškodeniu, vďaka čomu sa jednotlivé vaflovače vyznačujú vysokou trvanlivosťou. Zariadenie je možné úspešne použiť v reštauráciách, kaviarňach, cukrárňach, pekárňach av ďalších stravovacích zariadeniach, ktoré sa špecializujú na výrobu chrumkavých vaflí.

Čítať viac >

V našom sortimente sú k dispozícii produkty v mnohých variantoch, a preto sme presvedčení, že každý nájde perfektný vaflovač, ktorý splní všetky aj tie najprehnanejšie očakávania. Jednotlivé vaflovače sú to modely rôznych veľkostí od 260 mm do 610 mm, šírky, 205 mm do 590 mm, výšky od 84 mm do 530 mm) a celkového výkonu (do 5 kW). Existujú výrobky vyrobené z niekoľkých typov materiálov, ako sú oi: hliník, nerezová oceľ a liatina.

Jednotlivé vaflové stroje

Ponúkame jednotlivé vaflové stroje rôznych typov, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ide oi o zariadenie na výrobu koláčov, vafľovačov oblátok rôznych tvarov, pekárskych zariadení Poffertjes, klasických vafľovačov, blín zariadení, dať strojov a mnoho ďalšieho! Od samého začiatku našej činnosti sa naša spoločnosť zameriava na spoluprácu s tými najlepšími, preto všetky naše výrobky pochádzajú od renomovaných výrobcov, a to sú m.in spoločnosti: CATERINA, ROLLER GRILL, BARTSCHER, HENDI, GRAEF, NEUMARKER oraz PAVONI. Jednotlivé vaflové stroje sa vyznačujú nielen profesionálnym spracovaním, ale aj vysokou účinnosťou. Vďaka tomu budú slúžiť mnoho rokov a pre našich zákazníkov sme pripravili atraktívnu ponuku. Naše výrobky sú k dispozícii za atraktívne ceny. Pozývame vás, aby ste nás kontaktovali.

Jednotlivé vaflové stroje v rozsahu Gastromania.sk!

Jednotlivé vaflové stroje to nie je všetko, čo môžeme ponúknuť! Náš internetový obchod je ideálnym miestom ako pre profesionálov, ktorí chcú vybaviť svoje stravovacie zariadenia špičkovými spotrebičmi, doplnkami a kuchynskými pomôckami, tak aj pre amatérov, ktorí hľadajú najlepšie riešenie pre domácu kuchyňu. Zameriavame sa nielen na kvalitu našich produktov, ale aj na zákaznícky servis, a preto vám radi navrhneme tie najlepšie riešenia. Pokiaľ v našom sortimente v súčasnej dobe nie je žiadny model Jednotlivého vaflového stroja, ktorý by Vás zaujal, kontaktujte prosím priamo náš tím. Spoločne nájdeme riešenie, ktoré bude pre našich zákazníkov uspokojivé.

Náš obchod je otvorený od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 a počas tejto doby sme Vám k dispozícii. Zodpovieme všetky vaše otázky a rozptýlime akékoľvek pochybnosti. Prajeme Vám úspešné a pohodlné nakupovanie!