Vysoko výkonné sterilizátory nožov

Sterilizátory nožov sú špičkovým gastronomickým vybavením, ktoré je možné použiť v každom stravovacom zariadení. Sú ideálne pre reštaurácie, hotely, nemocnice, mäsiarstvo alebo údenárstvo. V našom sortimente nájdete ako sterilizátory nožov, ktoré využívajú germicídne UV žiarenie, tak aj vodné prístroje. Ako názov napovedá, sterilizátor dôkladne očistí nože od všetkých baktérií alebo zvyškov potravín.

Čítať viac >

Sterilizátory pre nože

Všetky výrobky v našom sortimente sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, akými sú plexisklo, nerezová oceľ alebo chrómovaná oceľ. Vďaka použitiu tých najkvalitnejších materiálov a veľmi dôkladnému výrobnému procesu spĺňajú naše sterilizátory nožov všetky zdravotné a bezpečnostné požiadavky na výrobky a materiály určené na priamy styk s potravinami.

Kde zakúpite profesionálne sterilizátory nožov?

V našom sortimente nájdete sterilizátory nožov a ďalšie vysoko kvalitné výrobky. Ponúkame gastronomické vybavenie a príslušenstvo od známych a uznávaných výrobcov. Pokiaľ máte akékoľvek otázky alebo pochybnosti, neváhajte kontaktovať tím Gastromania.sk!