Misy sklenené na šaláty pre profesionálnu gastronómiu

V tejto produktovej kategórii sú k dispozícii špičkové sklenené misy na šalát, ktoré nájdu uplatnenie nielen v profesionálnych gastronomických zariadeniach, tak aj v domácnostiach. Výrobky, ktoré ponúkame, boli vyrobené z trvanlivých a odolných materiálov, investícia do nich je na roky! Misy sklenené majú v kuchyni množstvo využití, preto sú nenahraditeľnou súčasťou vybavenia. Skvele sa osvedčí nielen na skladovanie potravín, ale aj prípravu jedál.

Čítať viac >

Misy sklenené – prečo je dobré do tohto tovaru investovať?

Predovšetkým kvôli tomu, že sú veľmi univerzálne a môžeme ich využiť ako na prípravu pokrmov, tak aj na servírovanie pokrmov Vašim hosťom. Misy sklenené sa skvele osvedčia v reštauráciách, baroch a hoteloch, napríklad na švédskom stole, kde si návštevníci sami na tanier nakladajú obľúbené jedlá. Sklo je odolný materiál proti vysokým teplotám a je veľmi ľahké ho udržať v dokonalej čistote, pretože * sklenené misy * môžeme umývať v umývačkách riadu.

Misy sklenené nielen na šalát. Aké je ďalšie ich využitie?

Ako sme uviedli už skôr, misy sklenené môžu byť taktiež použité na skladovanie polotovarov a jedál v chladničkách, či mrazničkách. Sú odolné voči nízkym teplotám, preto je to bezpečné riešenie. Skvele sa osvedčí aj pri príprave väčšieho množstva omáčky, alebo ciest. Môžete v nich aj mixovať. Sú naozaj univerzálne, takže ich používajú aj ako na marinovanie mäsa, alebo iných ingrediencií.

Vysoko kvalitné sklenené misy v ponuke Gastromania.sk!

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom, ktorý sme pre vás pripravili! Nie sú to len sklenené misy, ale aj ďalší riad, príslušenstvo, zariadenie určené pre profesionálnu gastronómiu. Sme si istí, že kvalita našich článkov bude vyhovovať aj tým najnáročnejším zákazníkom. Pokiaľ by v našej ponuke nebol produkt, ktorý by Vás zaujímal, kontaktujte sa s naším tímom. S radosťou nájdeme najlepšie riešenie!