Sicao je brazílska značka špecializujúca sa na čokolády a funkčné polevy vyrobené z najkvalitnejších kakaových bôbov, najmä z regiónov Bahia a Pará. Vlastníkom značky je Barry Callebaut - uznávaný svetový výrobca čokoládových a kakaových výrobkov. Výrobky Sicao sa na brazílskom trhu po roky tešia rovnakej popularite a vďaka znalostiam, podpore a distribúcii cez Barry Callebaut si brazílska značka získava čoraz viac uznania aj v USA a Európe. Továreň na čokoládu Sicao, ktorá sa nachádza na juhu krajiny, v meste Extrema, funguje od roku 2010 a je prvou čokoládovňou švajčiarskej dcérskej spoločnosti v Južnej Amerike.

Čítať viac >

Všetky výrobky továrne sú vyrábané podľa viac ako 150 ročnej tradície a technológie spoločnosti Barry Callebaut, ale sú prispôsobené receptúram, vkusu a požiadavkám miestneho trhu. V Sao Paule funguje pod dohľadom Barry Callebaut Akadémie čokolády, ktorá ponúka kurzy a školenia v oblasti rozširovania vedomostí a zlepšovanie zručností súvisiacich s čokoládou, jej spracovaním a použitím. Sortiment Sicao zahŕňa viac ako 50 produktov, ako sú stredne tekutej čokolády, funkčné polevy a kakaový prášok. Couverture sú charakteristické vysokým obsahom prírodného kakaa, majú brilantný lesk a sú rýchloschnúce. Sú ideálne pre výrobu tort a dezertov, čokoládových tabuliek, praliniek, nápojov a dokonca aj čokoládových fontán a fondue. Najnovšie ponukou značky sú granule z čistej polotmavej čokolády.

Výrobky Sicao sú produkované mimo iného aj v Číne, Poľsku, Mexiku a Singapure. Bez ohľadu na lokalizáciu, majú rovnaké zloženie a sú vyrábané v súlade s tradíciou Barry Callebaut, ktorej prestíž zaručuje najvyššiu kvalitu a vďaka intenzívnej kakaové chuti, vyváženej sladkosti a dostupnej cene sú všetky produkty značky Sicao ideálny pre profesionálne cukrárne a pekárne prakticky vo všetkých kútoch sveta . Umožňujú vytváranie rôznych príchutí a esteticky príjemných kombinácií, inšpirujú, pomáhajú dosiahnuť požadovaného efektu a uspokojujú tak svojich zákazníkov. Pozývame vás k nákupu - Gastromania je profesionálny obchod s produktmi značky Sicao. Poskytujeme široký výber a rýchle vykonanie každej objednávky.