Plynové sporáky – séria 700

Plynové sporáky série 700 sú nevyhnutnou súčasťou každého profesionálneho gastronomického vybavenia. Sú to univerzálne a moderné zariadenia vhodné pre každú kuchyňu. Plynové sporáky série 700 sa osvedčili nielen v reštauráciách a baroch, ale aj v menších stravovacích zariadeniach: pizzeriách, jedálňach, školách a materských školách. Na mieste Gastromania.sk nájdete širokú škálu plynových kachlí. Ak hľadáte niečo iné, neváhajte nás kontaktovať – nájdeme pre vás ideálne riešenie, ktoré určite uspokojí vaše potreby!

Čítať viac >

Plynové sporáky pre gastronómiu – séria 700

Plynové sporáky pre gastronómiu (séria 700) sú k dispozícii v mnohých variantoch. Môžete si kúpiť plynový sporák na zemný plyn alebo propán-bután. Parameter závislý od konkrétneho modelu, ktorý si vyberiete, je výkon horákov. Rozsah výkonu je od 4 do 104 kW. Odporúča sa tiež zvážiť výkon rúry (2-13 kW), celkový výkon (4-104 kW) a počet horákov (2-8). Existuje mnoho možností, takže sme si istí, že v našej ponuke nájdete dokonalý produkt, ktorý bude vyhovovať všetkým vašim potrebám a bude vyhovovať vašej kuchyni.

Plynový sporák – Séria 700

Plynový sporák radu 700 je k dispozícii v nastaviteľnej verzii aj na stabilných a pevných nohách, ktoré zaručujú bezpečnosť. Je možné kúpiť model vybavený policami, ktoré umožňujú skladovanie napríklad horúcich plechov alebo plynového sporáka bez políc. Výber konkrétneho modelu závisí od preferencií jednotlivého používateľa.

Ak máte záujem o plynový sporák série 700 alebo iné príslušenstvo, spotrebiče a pomôcky z nášho sortimentu, obráťte sa na náš tím!