Elektrické sporáky do gastronomie – línia 700

V tejto kategórii nájdete tie najkvalitnejšie elektrické kuchyne pre gastronómiu – línia 700. Jedná sa o spoľahlivé zariadenia, ktoré nájdu uplatnenie v každom profesionálnom gastronomickom zariadení. Ponúkame klasické modely, ktoré sú vybavené niekoľkými horákmi, rovnako ako sporáky s rúrou. K dispozícii sú tiež sporáky elektrické v línii 700 v prevedení nástolnom, ale aj zariadenie voľne stojace.

Všetky elektrické sporáky v línii 700, ktoré ponúkame našim zákazníkom, boli vyrobené z trvanlivých a odolných materiálov, čo je záruka najvyššej kvality. Zariadenia sú stabilné, ľahko použiteľné, tiež sa ľahko čistia, takže určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov!

Čítať viac >

Sporáky elektrické v línii 700 – zariadenia dostupné v rôznych prevedeniach

Jednotlivé modely majú odlišnú špecifikáciu a ponúkajú iné funkcie, čo uľahčuje vyhľadanie ideálneho zariadenia. Sporáky elektrické v línii 700 boli vyrobené okrem iného z nerezovej ocele, ktorá má antikorózne vlastnosti, je odolná voči ničivým vonkajším vplyvom a mechanickému poškodeniu.

Ponúkame spotrebiče s výkonom horákov od 4 do 16 kW, výkonom rúry od 2 do 12 kW a celkovým výkonom od 4 do 23 kW. Navyše sú k dispozícii sporáky elektrické v línii 700 vybavené 2,3,4,5, alebo dokonca 6 horáky! Vo väčšine prípadov majú voľne stojace zariadenia nastaviteľné nožičky, čo uľahčuje vyrovnanie zariadení s ostatnými prvkami vybavenia kuchyne.

Profesionálne sporáky elektrické pre gastronómiu – línia 700

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom, ktorý sme pripravili pre našich zákazníkov. Sme presvedčení, že v bohatej ponuke si každý nájde niečo pre seba! V obchode Gastromania.sk nie sú dostupné iba sporáky elektrické pre gastronómiu – línia 700, ale aj ďalšie inovatívne zariadenia na prípravu, chladenie a príslušenstvo určené pre profesionálnu gastronómiu. Nabádame Vás ku kontaktu v prípade, že sa nenájdete to čo hľadáte!