Skladovacie kontajnery na skladovanie potravín

V širokej škále produktov ponúkaných Gastromania.sk nájdete kvalitné nádoby na skladovanie potravín. Všetky výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zapôsobia svojou trvanlivosťou a pevnosťou. Skladovacie kontajnery sú ideálne pre všetky stravovacie zariadenia: reštaurácie, bary, hotely alebo jedálne, ale aj školy a materské školy. Sú úplne bezpečné, a preto sa používajú nielen na skladovanie potravín, ale aj na jeho rýchlu prepravu. Pozývame vás, aby ste preskúmali celú našu ponuku!

Čítať viac >

Nádoby na potravinárske výrobky

Nádoby na potraviny, ktoré sú k dispozícii v našom obchode, sú vyrobené z vybraných materiálov najvyššej kvality. Patrí medzi ne hliník, nehrdzavejúca oceľ, plast, akryl, tvrdené sklo, polyetylén, polykarbonát, melamín, polypropylén, sklo, silikón a drevo. Tieto materiály sú úplne bezpečné a sterilné a spĺňajú všetky normy, ktoré im umožňujú byť v priamom kontakte s potravinami. Sú vhodné nielen na skladovanie a prepravu, ale aj na vystavenie. Väčšina z nich sa dá ľahko umyť v umývačke riadu, čo urýchľuje prácu v kuchyni.

Skladovacie kontajnery v Gastromania.sk sklade

Ponúkame širokú škálu produktov, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Patria medzi ne makarónové boxy, vzduchotesné poháre, nádoby na vajcia, plastové nádoby na potraviny, stojany z nehrdzavejúcej ocele, koše na kvas chleba, kuchynské kontajnerové vložky, melamínové nádoby na mäso, valcové poháre a mnoho ďalších výrobkov. Ponúkame nielen nádoby na potraviny, ale aj kvalitné vybavenie, doplnky a pomôcky pre profesionálne stravovanie. Pozývame vás, aby ste preskúmali celý rad produktov, ktoré ponúka Gastromania.sk!