Poháre na likéry a tinktúry pre profesionálov

Iste, každý aspoň raz v živote ochutnal likér, čo je alkoholický nápoj so sladkou chuťou. Najčastejšie sa vyrába z ovocia, koreňov a korenených bylinných rastlín a priemerný obsah alkoholu v tomto nápoji je asi 23-50%. Priaznivci likéru veľmi často siahajú aj po tinktúre, ktorá obsahuje vyššiu koncentráciu alkoholu a je veľmi často dodatočne osladená. V sortimente nášho obchodu sú poháre na likéry a tinktúry vysoko kvalitné a potešia svojim spracovaním aj neobvyklým dizajnom. Tieto malé riady ponúkame v mnohých zaujímavých variantoch, takže sme si istí, že si každý nájde niečo pre seba!

Čítať viac >

Ako vyzerajú poháre na tinktúry a likéry? Presvedčte sa sami!

Poháre na likéry a tinktúry majú jeden hlavný rys: sú dekoratívne, ozdobné a najčastejšie zdobené nádoby. K dispozícii sú aj modely v klasickej podobe pre fanúšikov minimalizmu. Poháre na tinktúry a likéry sú malé, vyrobené z krištáľu alebo skla a navyše majú na celom povrchu dekoratívne rezačky. Každý model bol vybavený malou, krátkou nohou, ktorá uľahčuje spotrebu a je veľmi pohodlná. Nápoje, ktoré budeme podávať v tomto type pohárov, určite potešia všetkých hostí a povzbudia ich na ochutnanie. Naše tinktúrne poháre sú vyškolené produkty, ktoré boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov, a preto sme presvedčení, že splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Sú ľahké, elegantné a klasika vždy zostáva v móde!

Poháre na likéry a tinktúry sú k dispozícii v bohatom sortimente Gastromania.sk!

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, v ktorej sú k dispozícii poháre na likéry a tinktúry! Ponúkame produkty v mnohých zaujímavých variantoch as rôznymi kapacitami, a pokiaľ náš sortiment nemá to, čo potrebujete, odporúčame vám kontaktovať priamo náš tím. Radi nájdeme dokonalé riešenie a rozptýlime pochybnosti! Poprajte vám úspešné nakupovanie!