Koktejlové poháre pre profesionálov

V tejto produktovej kategórii nájdete špičkové koktailové poháre, ktoré sú ideálne na podávanie drinkov, viacvrstvových nápojov, smoothies a ďalších nápojov. Naše koktailové poháre sú nielen univerzálne a praktické, ale budú aj zaujímavou dekoráciou na bare, pulte alebo príborníku. Vďaka použitiu moderných technológií v každej fáze výroby a použití najlepších surovín sú koktailové poháre veľmi odolné, trvanlivé a určite budú slúžiť mnoho rokov!

Čítať viac >

Ktoré koktailové poháre si vybrať?

Pri výbere koktailových pohárov ako pre profesionálne zariadenia, tak pre domácnosť existuje niekoľko dôležitých faktorov, ktoré treba zvážiť. Prvý z nich je typ materiálu, z ktorého bola nádoba vyrobená. Odporúčame najmä modely zo skla, bezolovnatého krištáľu, tvrdeného skla a kopolyméru. Stojí za to vybrať si o niečo silnejšie sklo, ktoré bude menej náchylné na rozbitie. Ďalším dôležitým faktorom je veľkosť a objem konkrétneho pohára, ktorý by mal závisieť od toho, aký alkoholický nápoj hodláme hosťom podávať. Odporúča tiež vziať do úvahy, či bude možné umyť koktailové poháre v umývačkách riadu. Ide o veľmi veľkú facilitáciu, ktorá urýchľuje každodennú prácu barmanov a podporného personálu.

Kokteilové poháre v sortimente Gastromania.sk!

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celou ponukou, ktorú sme pre Vás pripravili! Ide nielen o koktailové poháre najvyššej kvality, ale aj o inovatívne doplnky, stroje, spotrebiče a nábytok, ktoré sú ideálne pre každú profesionálnu kuchyňu. Naša ponuka je určená aj jednotlivým zákazníkom, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia pre svoju domácu kuchyňu. Odporúčame vám, aby ste sa obrátili priamo na tím Gastromania.sk, pokiaľ máte nejaké otázky. Zostávame Vám k dispozícii a prajeme Vám úspešné nakupovanie!