Všetky kategórie v sekcii Plastové kláty na mäso

Mäsiarske kláty z polyetylénu pre profesionálnu gastronómiu

Mäsiarske kláty z polyetylénu umožňujú nielen rezanie a mletie mäsa a hydiny, ale aj zabíjanie a rozrábanie rýb. Ide o kuchynské doplnky, ktoré sú ideálne pre mäsiarstva, bitúnky, závody na spracovanie mäsa, predajné miesta a rybie bitúnky, reštaurácie, ako aj svadobné sály a iné profesionálne stravovacie zariadenia. Toto príslušenstvo je vyrobené z materiálov najvyššej kvality, čo zaručuje jeho trvanlivosť a pevnosť.

Čítať viac >

Mäsiarsky blok - polyetylén

V našom sortimente nájdete mäsiarsky denník - polyetylén v dvoch základných prevedeniach: plastové mäsiarsky denník na podstavci a plastové mäsiarstvo bez podstavec. O ktorej verzii sa nakoniec rozhodnete, samozrejme závisí od individuálnych preferencií každého zákazníka a od konkrétneho použitia. Naše polyetylénové guľatiny sú k dispozícii v mnohých zaujímavých variantoch, takže každý môže nájsť produkt, ktorý splní všetky ich očakávania.

Kde si môžete kúpiť mäsiarsky klát vyrobený z polyetylénu?

Polyethylénové mlynčeky na mäso, ako aj iné špičkové vybavenie, nábytok a doplnky pre profesionálnu gastronómiu je možné zakúpiť v našom internetovom obchode Gastromania.sk! Ponúkame produkty od výrobcov známych a uznávaných po celom svete, ktoré určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pozývame vás,aby ste sa oboznámili s našouponukou! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej ponuky alebo jednotlivých produktov, obráťte sa priamo na náš tím. Radi odpovieme na vaše otázky aporadíme vám o najlepšom riešení! Užite si nakupovanie!