Pece na pizzu

PizzaMaster CounterTop a Modular

Kategória Pece na pizzu pre pizzerie a reštaurácie | GASTROMANIA zahrňuje širokú ponuku kuchynských šamotových pecí v rôznych veľkostiach, ako pre profesionálne zariadenia, tak i pre menšie priestory. Navrhujeme, projektujeme, vybavujeme a následne tiež vykonávame servis pre všetky gastronomické zariadenia.

Pizza pec je výhrevné zariadenie, ktoré patrí k základnému vybaveniu pizzerie. Všetky profesionálne pizza pece pre pizzerie, reštaurácie a iné gastro prevádzky majú buď nerezový povrch alebo prevedenie z lakovaného plechu, s tepelnou izoláciou medzi krytom a vyhrievacou komorou. Veľkou prednosťou je silná izolácia, ktorá zabraňuje úniku tepla. Vo vyššom rade pizza pecí sú samozrejmosťou dole umiestnené šamotové dosky, ktoré oddeľujú pracovný priestor od spodných vyhrievacích telies. Súčasťou pece sú tiež horné vyhrievacie telesá. Niektoré modely pece na pizzu sú vybavené hornou a bočnou šamotovou doskou. Pece rozlišujeme podľa množstva komôr a ich veľkosti, druhu zdroja energie (elektrické pece na pizzu, plynové pizza pece a pece na drevo).

Výrobca
Cena netto
od do
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Výška
od do
Dĺžka komory
od do
šírka komory
od do
Výška komory
od do
Počet komôr
od do
Počet pizz
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím