Pasírovače a cedidlové sitá

Sita kuchynské v ponuke Gastromania.sk

Sita kuchynské majú mnoho spôsobov využitia, preto sú nenahraditeľným príslušenstvom v každej kuchyni – ako tej domácej, tak aj profesionálnej. Ich hlavnou úlohou je oddeliť pevné zložky od tekutých, ako sú uvarené cestoviny, strukoviny, alebo ryža. Sita kuchynské sa hodí aj pri umývaní potravín, ale aj pri preosievaní múky a ďalších sypkých produktov. Sito kuchynské je možné použiť aj pri príprave krému, omáčok, možno s ním aj pasírovať.

V ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete profesionálne kuchynské sitá, ktoré boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Ide okrem iného o nerezovú oceľ, bambus, drevo, cínovú oceľ, polypropylén či hliník. Naše produkty sú k dostaniu v mnohých variantoch a rôznych veľkostiach, priemeroch, aby si každý náš zákazník mohol nájsť vhodný produkt, ktorý splní všetky jeho očakávania.

Výrobca
Cena netto
od do
Materiál
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Výška
od do
Priemer
od do
Objem
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím