Profesionálne wok panvice

V našej ponuke nájdete široký výber profesionálnych panvíc wok na prípravu ázijských a ďalekýchodných pokrmov. Naše výrobky sú ideálne pre profesionálne aj domáce kuchyne. Panvice wok sú skvelou voľbou na každodenné varenie, pretože umožňujú veľmi efektívne spracovanie tepla. Stojí za to vybaviť si kuchyňu týmto typom riadu, pretože výrazne uľahčuje každodennú prácu.

Čítať viac >

Panvice wok pre profesionálnu kuchyňu

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov (napr. nerezová oceľ, uhlíková oceľ, hliník alebo oceľ) sú všetky naše výrobky investíciou na dlhé roky! Panvice Wok z nášho sortimentu sú odolné proti mechanickému poškodeniu, poškriabaniu a rozbitiu, rovnako ako proti deštruktívnym účinkom vonkajších faktorov, ako je voda a vysoká teplota. Každá panvica je vybavená ergonomickou, pohodlnou rukoväťou, ktorá dokonale padne do ruky a zaisťuje maximálnu bezpečnosť.

Kde si môžete kúpiť wok panvice?

Panvice Wok, rovnako ako ďalšie vysoko kvalitné gastronomické vybavenie a príslušenstvo, môžete zakúpiť za mimoriadne výhodné ceny v našom internetovom obchode Gastromania.sk! Spolupracujeme s najlepšími výrobcami na trhu, ktorí sa snažia zaistiť, aby ich výrobky boli čo najkvalitnejšie. Medzi tieto spoločnosti patria: Hendi, Stalgast, De Buyer, Bartscher alebo Cosy & Trendy. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, a ak máte akékoľvek otázky – obráťte sa priamo na nás!