Panvice na vyprážanie palaciniek

Gastromania.sk ponúka širokú škálu profesionálnych panvíc na palacinky: na vyprážanie bez tuku a na vyprážanie na tuku. Ponuka zahŕňa stovky panvíc s teflónovým povrchom, bez povlaku, pre indukčné aj klasické horáky. Palacinky sú univerzálny pokrm, takže sa môžu podávať ako na sladko, tak na slano. Sú skvelou alternatívou dezertu alebo hlavného chodu pre dospelých aj deti. Tieto tenké palacinky sú známe a obľúbené po celom svete, preto sa oplatí zaobstarať si profesionálne vybavenie, ktoré Vám uľahčí prípravu palaciniek so správnou štruktúrou a konzistenciou. Ideálne sú panvice na palacinky!

Čítať viac >

Panvice na palacinky

Panvice na palacinky nachádzajú uplatnenie tak v profesionálnych stravovacích zariadeniach, napr. v reštauráciách, kaviarňach alebo baroch, ako aj v domácnostiach pri každodennom varení pre rodinu a priateľov. Výrobky v našej ponuke sú vyrobené z veľmi odolných a pevných materiálov ako je nerezová oceľ, hliník alebo uhlíková oceľ.

Panvice na vyprážanie palaciniek na Gastromania.sk!

V našej ponuke nájdete profesionálne panvice na vyprážanie palaciniek a ďalšie zariadenia a príslušenstvo, ktoré Vám umožnia pripraviť tento jedinečný pokrm. Všetky panvice sú opatrené pohodlnou, priliehavou rukoväťou, ktorá bezpečne a stabilne padne do ruky. Pozývame vás, aby ste si prezreli ponuku nášho obchodu, a ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, obráťte sa priamo na tím Gastromania.sk!