Rolovací opekač párok

Profesionálny rolkový opekač párok je nezvyčajné gastronomické zariadenie, ktoré je vhodné pre akúkoľvek food track, cateringovú spoločnosť alebo rýchle občerstvenie. Môžete ho vidieť aj na čerpacích staniciach, ktoré ponúkajú párky v rožku svojim klientom. Rolkové opekače vám umožňujú ohrievať párkov, klobásy a iné mäsové výrobky, ktoré sa musia podávať ako teplé jedlo.

Čítať viac >

Profesionálne rolkové opekače

V ponuke Gastromania.sk nájdete profesionálne rolkové opekače párkov, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ako je nerezová oceľ. Je to vysoko odolný materiál, ktorý je odolný voči korózii vďaka vysokej odolnosti vonkajších vplyvov, ktoré spôsobujú koróziu. Nerezová oceľ je tiež materiál, ktorý je ľahko udržateľný v čistote, čo výrazne uľahčuje prevádzku tohto zariadenia.

Rolkové ohrievače párkov

Ponúkame ohrievače párkov v rôznych prevedeniach a veľkostiach, aby sme vám ponúkli zariadenie, ktoré spĺňa vaše požiadavky a očakávania. Gastromania.sk spolupracuje s najlepšími výrobcami so spoločnosťami: Gredil, Roller Grill alebo Hendi, čo zaručuje najvyššiu kvalitu vybavenia. Ak máte záujem o rolkový opekač alebo iné gastronomické vybavenie, pozrite sa na našu širokú škálu nami ponúkaných zariadení! Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na náš zákaznícky servis.